Skocz do zawartości

524 zaniki napiecia


Centrino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W mojej buni narodzil sie niedawno problem, a mianowicie jade sobie spokojnie, w pewnej chwili zapala mi sie kontrolka od wtrysku i czasami od ABS`u i auto na 1-2sek gasnie po czym odpala i jedzie dalej.

Do objawow mozna chyba zaliczyc ze jak wlaczam zaplon to kontrolka od wtrysku sterujacego (i od pompy wstepnej - jest ta sama) zazy sie a za chwilke zapala.

 

Wydaje mi sie ze wystepuje tu zjawisko zaniku napiecia. Wg moich podejrzen zanik napiecia wystepuje albo na wtrysku sterujacym albo na pompie wstepnej albo na elektrozawoze przy pompie albo nie wiem juz gdzie.

 

Doradzcie mi gdzie to moze wystepowac i jak to sprawdzic gdyz to zjawisko wystepuje tylko chwilowo podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

centrino ogromna prosba do Ciebie!napisz jesli mozesz co bylo u ciebie przyczyna takiego gasniecia.ja mam podobnie tyle ze umnie gasnie jak wcisne sprzeglo a dokladniej przykladowo ruszam z 1,potem 2,podciagne tak do 3 tys obrotow,wciskam sprzeglo,wlaczam 3,puszczam sprzeglo i silnik gasnie,tzn jade na biegu ale tak jakbym wylaczyl stacyjke,zadna lampka sie nie zapala,ale silnik tez juz nie zaskakuje,dopiero jak wcisne kolejny raz sprzeglo i pozwole mu calkiem zgasnac,puszczam sprzeglo i zaskakuje i chodzi ok.dzieje sie tak jak pociagne wyzej obroty,jak jade delikatnie to efekt nie wystepuje.ogolnie rano odpala za pierwszym razem i nawet nie musze duzo krecic.filtr nowy,pompa w zbiorniku chodzi,sitko oczyszczone,i nawet w miare pomuje (jak sciagne wezyk za filtrem i przekrece stacyjke,leci paliwo) w wezyku nie widac powietrza.pozatym nie dzieje sie to za kazdym razem,czasem jezdze caly dzien i nie gasnie,a czasem kilka razy pod rzad,najczesciej po skrecie w prawo choc to raczej nie wiele ma do rzeczy.paliwa w zbiorniku ok 35 litrow...

 

bardzo prosze choc o podpowiedzi gdzie szukac przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.