Skocz do zawartości

Problem ze schowkiem kaset....


vising

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem swoje wymarzone BMW 525i, no oczywiście nie podoba mi sie w nim parę rzeczy :)

Jedną jest schowek na kasety, ten miedzy fotelami kierowcy a pasażera...

Moze ktoś wie jak go się wyciąga? O ile się da, bo i tak radio mam na CD :) A tyle miejsca co zużywa mi bezużytecznie ta "cudowna rzecz" w tamtych latach przydało by się np. na okularki :)

To co? da się to wyjąć? No i czy mozna to wykorzystać jako schowek? (jak to sie prezentuje pod spodem ) ??

Było:

E36 318i '91

E34 525i '93

E36 318TDS '97 :)

Teraz:

????

Różnie to było ale z BMW do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W MOJEJ E39 WYWALILEM KASECIAKA I WLASNIE ROBIE Z WOLNEJ WNęKI SCHOWEK...

nIESTETY POD KASECIAKIEM NIE MA PLASTYKOWEGO DNA. tRZEBA ALBO KPIC OD INNEGO AUTA SAM SCHOWEK ALBO KOMBINOWAC JAK JA... . jAK SKONCZE TO MOGE PODESLAC FOTKI...

kASETKI NAJPIERW WYJMOWAłEM POJEDYNCZO, A NASTEPNIE WYJąłEM RAMKE. jAK BEDZIESZ OSTROZNY TO NIC NIE UłAMIESZ (CHOCIAZ TROCHE SILY TRZEBABYLO UZYC).

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś wie jak go się wyciąga? O ile się da, bo i tak radio mam na CD A tyle miejsca co zużywa mi bezużytecznie ta "cudowna rzecz" w tamtych latach przydało by się np. na okularki

 

 

Hehe - zmien radio na kaseciaka :mrgreen:

 

A tak poważnie - w bardzo prosty sposob sie demontuje "zmieniarke kasetowa" wystarczy podważyć miejsce wpustu do tunelu i na zatrzaskach Ci to wyjdzie.....Problem jest w tym tak jak kolego powiedzial wczesniej ze dna nie ma :( i po wyjeciu tego bedziesz widzial tapicerke - obicia tunelu oraz kabelki ktore id'a miedzyinnymi do oswietlenia popielniczki z tylu :)....Z tego co sie orientuje to wydaje mi sie ze nia ma takiego dna plastikowego - to bylo chyba tylko w e30....BO e34 albo miala oryginalnie wneke - w tapicerce zrobiona...albo dziure i wsadzony jakiś gadżet.... Byc moze sie myle...

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle zdaje egzamin jako smietnik na torby z mc'donalda :mrgreen: :mrgreen: Ale nie radze tam telefonu wrzucac bo ostatnio tam polozylem a potem dzwonil mi gdzies w tunelu zprzodu.....musialem mieszek od biegow rozbierac zeby wyjac tel.:D

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Jacek ja tak nie mam :( mam dziure...przez ktora widac obicie tunelu....Co samochod to inna wersja...

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to e39 :) a my chyba o e34 mwimy....sam juz nie wiem :D Pozdro...

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny pomysł z tą gabką i skórą... pomysle jeszcze nad nim...

Zmieniłem schowek na troche mniej błyszczący, ale za to bardziej pasujący do reszty... moze i przy nim zostanę....

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.kamanet.pl/biernas/adi/dodatkowe/schowek2.jpg

Jest to schowek oklejony folią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.