Skocz do zawartości

Jak założyć wkład do lusterka zewnetrznego?


robertusmaximus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeden problem rozwiazałem to mi teraz wkłady ukradli!!! Mam problem z założeniem wkładów do moich lusterek. W e34 z tego co zauważyłem są 2 rodzaje bocznych lusterek: 1 takie co tworzy "całość" z drzwiami i 2 jakie posiadam które się łaczy z drzwiami na donym"pałąku". Pierwszy typ ma pod spodem otwór w który mozna włożyć np. śrubokręt i wkład mozna bez problemu sciągnąć badz założyć, u mnie natomiast nie ma nic. A przerwa nie niewielka i nie moge tam nic włożyć. Mam w zwiaku z tym problemem 2 pytania: Czy wkłady od 1 typu pasują do 2 ? I jaki jest patent na załozenie tych wkładów? Przepraszam z góry za może mało fachowy opis.

robertusmaximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napociłam się też dwa lata temu z tymi wkładami do lusterek zewnętrznych.U mnie są takie chyba jak u Ciebie.Musisz włożyć między wkład a obudowę lusterka w dolnej części coś płaskiego.Ja użyłam pilniczka do paznokci.I przesunąć tam taki języczek.Wkład powinien wyjść.Innego rozwiązania nie ma. :cool2: Wiola.

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie własnie z tym problemem. Zastosowałem wkład z lusterka starego typu i pasuje bez problemowo zapłaciłem 60 zł na allegro za 2 lusterka kompletne z niebieskimi wkładami podgrzewanymi w stanie idealnym( sam wkład bez plastiku 35 zeta). Żeby wymienić wkład bezproblemowo należy sie zaopatrzyć w cieniutki śrubokręt w miarę miekki o długości częsci metalowej min. 5cm. Końcówkę srubokrętu (ok.5mm) zginamy pod kątem ok. 105 stopni tak aby część płaska była prostopadle do czoła lusterka. Wkładamy taki śrubokręt pod wkład zaczepiamy o ząbek plastikowego wkładu i przesuwamy i mamy sprawę załatwioną. Jeżeli srubokret okazuje sie za gruby wystarczy go spiłowac bądż lekko skuć go młotkiem.
robertusmaximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.