Skocz do zawartości

zamykanie schowka


spajderp

Rekomendowane odpowiedzi

witam

przekładałem u siebie tapicerkę konsoli ze zwykłej e34 na tą z wstawkami z drewna i okazało sie że nie zamyka się schowek okazało się że zamek [przełożony z starego schowka] nie sięga do zamknięcia co musze wymienić zamek czy blache tą co jest nad schowkiem?...

ponoc schowek pochodzi z wersji z poduchą pasażera a ja nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przekładałem u siebie tapicerkę konsoli ze zwykłej e34 na tą z wstawkami z drewna i okazało sie że nie zamyka się schowek okazało się że zamek [przełożony z starego schowka] nie sięga do zamknięcia co musze wymienić zamek czy blache tą co jest nad schowkiem?...

ponoc schowek pochodzi z wersji z poduchą pasażera a ja nie mam

 

Zawiasy od schowka mają dość spora możliwość regulacji. Zwolnij zatrzaski w zawiasach dolnych i spróbuj wtedy zamknąć schowek. Jeżeli się zamknie to zamknij zatrzaski w zawiasach i zobacz czy trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zawiasy pasują schowek też problem jest ten że zatrzask zamka po zamknięciu schowka nie sięga do tej blachy na której ma sie zatrzasnąć brakuje około3-4cm i niewiem czy to zamek ma być dłuższy czy blacha nad schowkiem jest inna niż w wersji z poduchą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zawiasy pasują schowek też problem jest ten że zatrzask zamka po zamknięciu schowka nie sięga do tej blachy na której ma sie zatrzasnąć brakuje około3-4cm i niewiem czy to zamek ma być dłuższy czy blacha nad schowkiem jest inna niż w wersji z poduchą...

 

Czasem potrafi połamać się zatrzask i wtedy zapadki przesuwają się na dół, muszą być na samej górze żeby sięgały do blachy. Jakoś wydaje się to mało prawdopodobne żeby były różne schowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też napotkałem na ten problem ( wkładam elementy z drewnem ).

Niestety nie ma to nic wspólnego z regulacją schowka, są to poprostu inne schowki. W tym z drewnem zamek jest poprostu niżej zamocowany.

Z tego co się dopatrzyłem, to jedynym wyjściem z tej sytuacji jest wymiana blaszanego elementu pod w desce rozdzielczej w który wchodzi zamek schowka. Element wen jest przykręcony na kilka śróbek i da się go wymienić.

Podejrzewam że w aucie z "drewnianym" schowkiem ten blaszany element jest dłuższy i wtedy schowek da się zamknąć. W poniedziałek lece do ASO i będę szukał- bo wszystko już mam w drewienku, a ten cholerny schowek nie pasi.

Jak uda Ci się rozwiązać ten problem wcześniej to napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.