Skocz do zawartości

Czy lusterka sie roznia


Arecki520

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem zwiazany z lusterkami. Otoz zalatwilem sobie nowsze lusterka do e34 po liftingu. Moje stare lusterka sa te przed liftem te duze ktore sa calym bokiem przymocowane do dzwi a te nowe sa na jednej stopce. ale moj problem polega na tym iz sa to lusterka od angileskiego auta a moja e34 jest normalna z kierownica po lewej stronie i przez te roznice niemoge sobie ich ustawic tak jak powinny byc. Krotko mowiac brakuje mi regolacji bo siedzac po lewej stronie kiedy patrze w lewe lusterko jest ono na maxa odchylone od auta jednak to nie wystarcza bo dalej musze je odchylic jednak to juz koniec regolacji. wiadome kiedy siedze sobie po prawej stronie wszystko jest ok. jednak kierownice mam po lewej. Czy istnieja jakies mozliwosci do przerobienia tego zeby wszystko bylo ok. czy musze poprostu te lusterka wrzucic w smieci A sa one takie ladne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos spotkal sie z takim przypadkiem ????? A i powiedzcie mi jak najszybciej rozebrac te lusterka zeby od razu niczego nie polamac, bo juz :duh: mi peklo szkielko z lewej strony. musze wymienic wklad na nowy i na czym miejwiecej polega ta zapadka i jak ja przerobic Koledzy pomozcie :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no one musza byc pod innym kontem. bo innego wyjscia nie ma. rozebralem jedno z nich i patrzylem czy da rade to przerobic jednak ni jak w zaden sposob. w kazdym badz razie kupilem wklad zalozylem zalozylem tez lusterka i cale lusterka ustawilem w taki sposob zeby byla pelna regolacja elektryczna. fakt nie sa one w tej odpowiedniej pozycji gdzie powinny byc ale chodza ciezko i nic sie nie przesuwaja podczas jazdy. Nawt zrobilem szybki test: ponad 200 autostrada i tez pelen luzik nawet drgnely. Jednak dziekuje za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.