Skocz do zawartości

Zamki


ninja-5

Rekomendowane odpowiedzi

kolego ja mam podobnie tylko: od strony kierowcy zamknę, tylko muszę jakoś delikatnie wyginać wtedy zamknie, a normalnie blokuje. a od strony pasażera wogóle Nemo. i nie wiem co może być winą, i jak się za to zabierać.
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie przyjechalem, zamknalem ze strony pasazera kluczykiem i sie zblokowal zamek drzwi kierowcy, jeszcze tak nie mialem zeby go nie mozna odblokowac, skonczylo sie na wyciaganiu calego boczka, teraz juz co prawda auto zamknalem, ale nie wiem czy jutro zloze to wszystko do kupy.

Wogole balem sie zeby tego nie porozrywac, ale udalo sie wyciagnac ciezko bo ciezko ale poszlo. Ze zlozeniem bedzie gorzej, nie ma jakiejs instrukcji ? :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po 3 godzinnej operacji "zamek drzwi kierowcy" :duh:

Nie dawal sie zamykac, ani z centealnym zamkiem, ani kluczykiem (po odlaczeniu wtyczki od centralnego)

Objaw jest taki, ze zamykam drzwi i przekrecam kluczyk, przy lekkim pociagnieciu za klamke trzyma, gdy szarpnie sie ja do konca drzwi sie otwieraja.

Boczkow nie zamocowalem z powrotem, bo nie mam spinek (wylamalem przy demontazu) i bede zamawial. Wiem, ze ta linka od klamki musi byc naciagnieta w momencie zamykania? (robilismy we 2 osoby, jedna w srodku jedna na zewn).

Jedyne co sie udalo, to zamknac w ten sposob, ze jedna osoba siedziala w srodku, i popychala linke/drut od rygla, a ja operowalem klamka/kluczykiem.

W zaden inny sposob nie daje sie zamknac auta. Teraz pozostaje mi wychodzenie drzwiami pasazera, i nie wiem jak to naprawic.

Zna ktos dokladna instrukcje ? :)

 

A i od czego sa te cztery wtyczki w srodku drzwi, za chowajaca sie szyba. oraz do czego jest pusta zlaczka, przy wtyczce do sterowania lusterkami.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam, to u mnie idą trzy wtyczki do zamka (jedna to pewnie podgrzewanie, druga do awaryjnego otwierania - strzelałem i trzecia do zwykłego otwierania drzwi =), dwie kolejne wtyczki prowadzą u mnie do el. silnika szyby i mikrowyłącznika. Była jeszcze jedna luzem ale nie mam pojęcia do czego :) - może do alarmu, którego nie mam :)
http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolesia jest podobny problem :worried: nie działa centralny,sterowanie szybami i wycieraczki pracują w trybie awaryjnym tj. pracują na szybkich obrotach,a zatrzymują się tam gdzie je wyłączysz :mad2: szukamy przyczyny i nic :!: :doh: problem w E-34 525 :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.