Skocz do zawartości

[e34] lusterko wersja z przed liftu


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

2 czy 3 tygodnie jacys gowniarze, dla zabawy wszystkim wzdluz ulicy, zamykali/lamali lusterka.

Zaleznie kto stal w ktora strone, to mial zlamane lub zlozone.

U mnie akurat zlozyli, ale jakos tak dostalo ze wypadl wklad i polamal sie element z zaczepami lusterka. Jednemu gosciowi polamali lusterka, ktore jak sie potem dowiedzialem koszuja 1700zl ... :duh:

Pytanie czy da sie wymienic same plastiki ktore sa wewnatrz obudowy lusterka, konkretniej te dwa bolce ktore trzymaja po bokach (wlasnie to mam polamane) lub czy mozna wyjac cala ta czesc i przelozyc z innego?

Rozgladalem sie na allegro.

1) wklady ogrzewane - 70zl, musze zmienic 2 + przesylka = bezsens

2) nowe lusterka sa albo chrom bez kierunku, albo czarne z kierunkiem - 140zl = rowniez bezsens, no chyba, zeby te czarne przemalowac bo nei widze czarnych lusterek w bialym aucie... a chrom jakos tak wiesniacko, poza tym wolalbym z kierunkami jak juz nowe, ale jestem przyzwyczajony do tych starych... i najchetniej chcialbym je jakos reaktywowac tylko nie wiem czy sie da.

Jezdze juz tak kawalek czasu, z odchylonym daszkiem przeciwslonecznym i lusterkiem w nim, zeby widziec, ale boje sie ze moze mi potem zaniknac nawyk patrzenia w lusterko, a to jeszcze strona kierowcy, wiec musze cos z tym szybko zrobic :)

Z parkowaniem nie mam problemow bo mam czujniki, ale ile mozna tak jezdzic...

 

Kolejny minus dla nowych = brak ogrzewania.

No i nie wiem co zrobic, poradzcie.

A takich * ... to dorwac i ... *

Slyszalem tylko trzask, wygladam przez okno, biegnie dwoch typkow, jeden z ulicy drugi po chodniku, i po kolei wszystkim lusterka... ciemno bylo juz takze nie rozpoznam, a zanim bym zszedl to juz by uciekli...

ehhh Polska :duh:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L=P ? Obojetne?

 

Zastanawiam sie nad tymi lusterkami jeszcze:

http://allegro.pl/item436510310_elektr_lusterka_m3_led_adaptery_bmw_e34_e_34.html

Tylko bym je musial przemalowac.

Moze ktos mial z nimi przyjemnosc i powie czy warto?

 

badz tez reaktywowac te co mam, i potem taki bajer:

http://allegro.pl/item433463985_bmw_e34_e_34_chromowane_lusterka_z_kierunkami_led.html

sam nie wiem...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, mi się te z allegro np. niepodobają. Ja bym radził jak już to wziąść wymienić na te z e34 po lifcie :D

B-okiem M-ożna W-chodzić


Moja bawarka:

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/41749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ty to masz przeboje...jeszcze nie tak dawno spojler, teraz lusterka. Może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło? Bez spojlera będzie ładniej wyglądał, a lusterka po lifcie odmłodzą wygląd...

 

...Żartuję oczywiście. Sam zjadłem mnóstwo nerwów z powodu takiej hołoty.

Jakiś czas temu ktoś ciężkim kluczem porobił mi dziury na masce, kopnął w lusterko od kierowcy - całe pękło na uchwycie i zwisało na kablach. Ostatnio wyszedłem na chwilę z samochodu w centrum Lublina i też potem patrzę - lusterko złożone tylko nie w tą stronę co trzeba! Dziwne ,że nic mu się nie stało. Może dlatego ,ze to lusterko po lifcie i jest inaczej umocowane?) Myślę ,ze powinieneś założyć jedno i to takie jak było. Po lifcie mogą Ci nie pasować (kabelki). A co z tym alarmem? Miałeś zakładać.

 

A co do chromu w BMW na lusterkach... to jest takie przysłowie: "co za dużo to i świnia nie zje"

Może Audi ładnie wyglądają z chromowanymi lusterkami ale BMW na pewno nie. Co nie znaczy ,że na pewnych elementach nadwozia nie będzie to ozdobą np: na klapie bagażnika. :cool2:

Edytowane przez DAN-LZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L=P ? Obojetne?

 

Zastanawiam sie nad tymi lusterkami jeszcze:

http://allegro.pl/item436510310_elektr_lusterka_m3_led_adaptery_bmw_e34_e_34.html

Tylko bym je musial przemalowac.

Moze ktos mial z nimi przyjemnosc i powie czy warto?

 

badz tez reaktywowac te co mam, i potem taki bajer:

http://allegro.pl/item433463985_bmw_e34_e_34_chromowane_lusterka_z_kierunkami_led.html

sam nie wiem...

ładna wioska :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić używki?Można trafić takie jak Ty masz,pod kolor i zero problemów.

Nie baw się w żaden tuning.Zwłaszcza jeśli chodzi o chrom.

 

Wlasnie szukalem i nie moge nic upolowac pod kolor :/

Wersja po lifcie mi sie niezbyt podoba, nie wiem czemu, ale wole te co mam. Moze przyzwyczajenie, a pozatym te po lifcie wygladaja jakos tak delikatnie...

 

A co z tym alarmem? Miałeś zakładać.

 

Ano mialem, tylko mam za duzo rzeczy naraz :)

zawias tyl, progi, alarm, jeszcze cos juz nie pamietam... kazdego miesiaca staram sie zrobic cos do przodu :D

 

o nie znaczy ,że na pewnych elementach nadwozia nie będzie to ozdobą np: na klapie bagażnika.

 

Myslalem nad tym, bo widze u siebie taka jedna e34 wlasnie z listwa na klapie i ladnie to wyglada.

Sa jakies specjalne do kupienia, czy trzeba zwykla listwe chrom kupic i poprzycinac?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad tym, bo widze u siebie taka jedna e34 wlasnie z listwa na klapie i ladnie to wyglada.

Sa jakies specjalne do kupienia, czy trzeba zwykla listwe chrom kupic i poprzycinac?

 

Właśnie! A na Allegro jest duży wybór listw do E39 np:http://www.allegro.pl/item435614327_bmw_e39_nowa_oryginalna_listwa_chrom_klapy_tylniej.html

niestety do E34 niczego takiego nie ma. Pisałem do jednego sprzedawcy z Aukcji czy pasowałaby też do E34 ale nie dostałem odpowiedzi. Ale skoro jest napisane (niekoniecznie w tej aukcji) że jest samoprzylepna to czemu nie? No chyba ,że problem z wymiarem między światłami...nie wiem ile jest w E39. Bo w E34 u mnie jest 120 cm i taka listwa byłaby dla mnie super - bo bardzo mi sie podoba. Niestety póki co mam dociętą z metra. Ale tak mnie korci ,żeby ją usunąć i kupić tą z allegro. Czy ktoś kto ma E39 mógłby powiedzieć jaki wymiar jest miedzy lampami? Bo jak zaczną chodzić po parkingac i mierzyć to wezmą mnie za złodzieja :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.