Skocz do zawartości

Tarcie? w tylnym kole


zdebo

Rekomendowane odpowiedzi

Może być łożysko albo zablokowany cylinderek hamulcowy. Czasem są skorodowane, czasem pod gumową jego osłonkę podchodzi piasek i potem trzeba czyścić albo dokupić drugi tłoczek. Miałem to robione w czerwcu u siebie w prawym tylnym kole. Pozdrawiam. Koszt tłoczka + robota = około 100-130zł.

 

ps:Widzę ,że jesteś z LU,więc powiem Ci że robił mi to pewien Pan Inżynier który ma mały zakład jadąc od biedronki w stronę Olimpu, po lewej stronie ulicy,jeszcze przed tą dużą krzyżówką. Bardzo miły i rzeczowy człowiek. Wymieniał mi również różne elementy zawieszenia. Wtedy zapłaciłem za robotę 105zł (w tym klocki ham.nowe) ale tłoczek pozostał mój bo "na górce" akurat nie było takiego.

Zadzwoń do niego jak chcesz tel.501 055 899. To link z tej robótki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/84b36b15a121e498.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! tak jak kolega pisał może to być zacięty tłok hamulca ale ja stawiam na problem z hamulcem pomocniczym czyli ręcznym może coś tam być nie w porządku zdarza sie czasem że mocowanie szczek sie odblokowało i dlatego jest ten szum w tylnym kole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz odpowiedz, ostatnio zmienialem u siebie, chyba kolo 100zl za lozysko i robocizna pare zl...jak jeszcze nie byles to polecam zaklad Pana Jacka na Turystycznej (za torami w boczna uliczke w prawo sie skreca) ja tam wlasnie robilem, zajmuje sie przewaznie BMKami, zawsze u niego stoi z 10 roznych modeli, jak cos odezwij sie na priwa to dam numer

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.