Skocz do zawartości

Zatrzaśniety schowek od strony pasażera


the_wizard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w temacie, zatrzasnął mi się schowek w E34 od strony pasażera i nijak nie da się go otworzyć. Próbowałem go otwierać z całej siły a on nadal się nie otwierał (.

Czy ma ktoś może jakiś pomysł, żeby go jakoś nieinwazyjnie otworzyć. Raczej wyłamanie go to ostateczność, trochę mi na nim zależy bo mam tam schowane radio CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieniu, myślisz że takich rzeczy nie sprawdzałem... Osobiście nie wiem jak jest zbudowany ten zamek czy jest tam jakaś linka czy coś w tym stylu, może ona się urwała. W każdym bądź razie nawet jak baardzooo mocno szarpałem za klamkę to nic się nie działo, co też mnie zdziwiło, że klamka też się nie urwała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, szarpałem nim na wszystkie strony. Z drugiej strony Niemcy mocne schowki zrobili bo nawet probowałem go wyłamac a ten nic. Rozmontowałem go od spodu myslac, że jak zdejmę zaciski od dołu to sie wysunie i bedę mogl zamek rozłożyc, ale nadal sie trzymał i nie chciał puścić. Chyba muszę sie pogodzić z myślą ze raczej go nie otworzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie kiedys rozwalil zamek od schowka siedziałem caly dzien i nic nei zdziałałem siadlem na allegro i zobaczyłem ze zamki chodza po 60-70zł a cale schowki po tyle samo czy tam z 10zł wiecej to nie zastanawiajac sie go rozwaliłem a i tak miałem problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem w e34.w zamku wyłamał się taki metalowy element i go nie otworzysz.ja po wypięciu zawiasów przekręciłem cały schowek w lewo i pękł ale go wydobyłem.kleiłem,bo zewnętrzna tapicerka nie uległa uszkodzeniu.chciałem kupić zamek ale gościu chciał 30zł,a za całość 50zł więc kupiłem komplet.przełożyłem wkładkę i ok.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem pełen podziwu dla tego schowka, myslałem ze po zdjęciu zawiasów i szarpania się z nim nic się nie urwało. Osobiście czuje, że kupie cały schowek bo nie bedzie mi sie chcialo bawić z przekładaniem zamka, a w sumie nie musze mieć go zamykanego na kluczyk, wiec nie będę miał problemu żeby takiego gdzies dostać. A na chwilę obecną i tak nie jest mi on bardzo potrzebny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.