Skocz do zawartości

Zimowy DRIFT :)


ARTEX74

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji, że trochę posypało śniegiem (03.01.2010), chciałbym otworzyć post o wyczynach naszych autek latających bokami.

Mały koszt opon, małe prędkości, a zabawa przednia! (Koszt zderzaka przedniego 2000 zł, felga 300 zł, światło przeciw mgielne 150 zł, mucha zabita boczną szybą BEZCENNE ! Za Linki i Fotki DARZ BÓR:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Długo powoziłem się przednim napędem choć już nawet mocnym i bokami latałem na rękawie nawet pełne ronda ale tylnym napędem inaczej bo szybciej trzeba, dodać do tego dużą masę, kombi, automat i pierwszy w życiu diesel to nie jest tak łatwo jak maluszkiem dawno, dawno temu. Generalnie żeby pójść sobie po rondzie bokiem to cała procedura: wyłączyć ASC, zmienić na M oraz zrzucić na 2 bieg i dopiero można deptać ale bywało już tak zwłaszcza na początku ,że było już za późno :lol:.

Może to wina opon ale czasem auto ucieka mi przodem a to groźne zjawisko, nie poratujesz się ręcznym jak w przednim napędzie aby postawić auto i wyciągnąć przodem, troszkę potrenowałem i trochę kilkudziesięciometrowych boków na parkingu pod Kauflandem mi wyszło, frajda niesamowita bo prędkość spora a jak się złapie rytm to kontrola nad autem dobra więc był :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja caly czas szukam w krakowie jakiegos fajnego miejsca zeby sie poslizgac,bo takie male boczki na skrzyzowaniach mniej uczeszczanych to nie frajda a i trzeba pametac o wylaczaniu tego asc nie ma to jak w e36 sie na dokladalo do pieca i boki szly piekne,poza tym autostrade kolo mnie w tamtym roku budowali wiec bylo sie gdzie poslizgac a teraz lipa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś ma popsute asc (czekam na linkę) to cały czas tył auta ucieka :D zabawa przednia tylko spalanie trochę wzrosło u mnie około 35l (gaz) Zastanawiam się czy auto dostaje wycisk w takiej zabawie? też mam automat i boki robię na S2 na skrzyni :)) miłego łamania auta w zakrętach panowie :)) crazytomi jakie masz oponki z tył przód?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muche cięzko ręką zabić, a ty zabijasz boczną szybą. Respekt. :norty:

 

Bandyci Moga Wszystko :twisted:

 

Drift na sniegu to nie to samo przod za slabo sie trzyma wiec te drifty raczej marne wychodza a przeniesienie masy na sniegu to juz wyzsza szkola ja tam wole suchy asafalt :cool2:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drift na sniegu to nie to samo przod za slabo sie trzyma wiec te drifty raczej marne wychodza a przeniesienie masy na sniegu to juz wyzsza szkola ja tam wole suchy asafalt :cool2:

 

Racja, a niektorzy się nawet doktorują, że w zimie najlepiej na letnich sie slizgac :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nauczysz sie jezdzic czysto bokiem patrz nie uzywam recznego :mrgreen: To bedziesz wiedzial co to jest radocha z jazdy :lol: Pozatym wlasciwie to co niszczysz mniej na sniegu chyba tylko opony A te mozna za grosze kupic do upalnia :norty:

Zakup bmw 20 tys

oponki do upalania 50 zl

paliwo 200 zl

Pisk kobiety jak robisz altonena Bezcenne :cool2:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tył napędzie to chyba nikt nie używa ręcznego (bo po co?)

Owszem uzywa sie np po to zeby szybko przerzucic mase przy serpentynie alboprzy duzych predkosciach strzal z recznego latwo zrywa przycepnosc Ogolnie tyle stylow ilu kierowcow :mrgreen:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to co niszczysz mniej na sniegu chyba tylko opony

No chyba jednak roznica jest wieksza.

Poznanski parking Auchan jest zawsze otwarty. Ostatnio nawet ochrona dolaczyla sie do zabawy :8)

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest stara jednostka wojskowa:D i wszędzie jest kostka brukowa:D a jak się wyleci w zakrętu to tylko na trawkę się leci :).

Pozatym wlasciwie to co niszczysz mniej na sniegu chyba tylko opony A te mozna za grosze kupic do upalnia :norty:

:cool2:

Chyba nie. Na asfalcie jak chcesz polecieć bokiem to potrzeba duuużo więcej mocy do zerwania przyczepności niż na śniegu na śniegu lekko daje gaz w zakręcie i od razu stawia mnie bokiem a na asfalcie muszę dać sporego buta aby postawiło auto bokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gacek600. Zakładając tego posta właśnie to miałem na myśli, więcej linków i fotek mniej pitolenia.Choć ( i tu szacun dla M-Technic) i Was wszystkich dzięki za dużo fachowych wskazówek i dzielenie się swoją wiedzą). Zima dopiero otwiera przed nami swoje podwoje, więc kamery, telefony, aparaty i wszelakiej maści rekordery w dłoń wskoczcie w nasze (tu cytat starszej Pani) "BeeMwówki" i w drogę na osiedlowe alejki, marketowe parkingi czy gdziekolwiek ułańska wyobraźnia pozwala Wam rozwinąć swoje skrzydła (czytaj: rozgrzać czarne na białym jeśli się da of course). Uważajcie na nasze laleczki i Powodzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.