Skocz do zawartości

BMW E39 czy Volvo S80/V70


cezarbmw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Siedziales w kiedys w Volvo? Moze z zewnatrz jeszcze jako-tako to wyglada, ale wewnatrz plastikowa tragedia. Wnetrze przypomina auto z epoki wstecz.

 

BTW. Zawsze nie rozumialem ludzi, ktorzy pytaja o porownanie innej marki do BMW na forum BMW a na dodatek prosza o obiektywne odpowiedzi :duh: ... Jeszcze bym rozumial chec porownania MB, ale Volvo :!: :?: :duh: :mad2:

Jestem oburzony! :wink:

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem dla siebie samochodu, to jeździłem też S80 z 2002r. 2.5D w automacie.

Z plusów:

- najwygodniejszy fotel kierowcy, w jakim kiedykolwiek siedziałem,

- dużo miejsca z tyłu,

- niezłe audio i navi (wysuwany wyświetlacz),

- ogólnie ładna buda.

Z minusów:

- właściwie cała reszta,

- silnik za mały na taką budę,

- kiepski automat,

- zielone podświetlenie wszystkiego :duh: fuj fuj.

Generalnie wolę moją piątkę niż to Volvo, ale mój brat ma S80 z 2005r. 2.4D ze wszystkim co możliwe na pokładzie i tam już jest klasa :8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sie nie denerwuje. Spodziewalem sie ze obraze prawie wszystkich na forum. Jestem bardzo zadowolony zadowolony z mojej piatki. Razem z zona spodziewamy sie dziecka wiec jak kazdy tatus (wg mojej zony) powininem jej kupuic bezpieczne volvo. Przyznam sie mimo tego ze sugeruje bmw, volvo mi sie podoba. Zastanawiam/obawiam sie tylko czy jak kupie volvo to bede zalowal...

Wiec prosze o wiecej opini...

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejedz się volvo to zobaczysz czy będziesz żałował czy nie ja bym ZDECYDOWANIE WYBRAŁ BMW czy bmw nie jest bezpieczne??. Ja siedziałem tylko w volvo i osobiście mi tam ciasno i przyciski mnie denerwują bo nie są zrobione pod kierowce tak jak w bmw

 

 

P.S I BMW dużo ładniej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w szwecji,i z racji tego widze,slysze ,czasem jezdze volvo,kiedys nawet juz kupowalem v70 ale po jezdzie probnej a wlasciwie proby jazdy bo na pierwszym skrzyzowaniu zawrocilem,wysiadlem i juz nigdy niemyslalem o tym,zle sie czulem zwlaszcza ze wysiadlem z piatki i wsiadlem do volvo,a musze powiedziec ze tamta piatka byla juz mocno wyjezdzona a pomimo to nie ta klasa,jezdzilem tez s80,2,4 25t i 2,9 taka wersja mocna ale nieudana,wolwo to jest inny rodzaj samochodu,jest wygodnie w srodku ale cala reszta jest gorsza,w szwecji vilvo sa zreszta duzo tansze,co biorac pod uwage szwedzka milosc do szwedzkiego produktu samo mowi o sobie,a pozatym w szwecji kraju volvo bmw jest ogromna ilosc,i raczej ciesza sie wieksza sympatia niz volvo,a co do bezpieczenstwa to tez mit wystarczy popatrzec na testy tu sytuacja jest wyrownana wszystkie marki raczej nieodstaja,a jesli pamietam to najbezpieczniejsza byla jakas renowka w sredniej klasie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja jeżdże 520i w kombi i ogólnie daje radę nie uważam aby była jakaś "mułowata" czy coś (inst. lpg) jednak wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia także proponuję szukać 2.8. ogólnie waga kombi i sedana jest zbliżona a nawet sedanik w automacie jest cięższy od mojego touringa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wielokrotnie byly prowadzone dyskusje na temat "jaki silnik" na tym forum. Silnik im wiekszy tym lepszy. Zawsze znajdzie sie ktos, kto powie, ze "2L daja rade", albo "2,5 to rakieta". Dla jedynych sufit innych jest podloga. Z drugiej strony kazdy patrzy inaczej w pryzmat ekonomii. Musisz sam wybrac, w/g wlasnych potrzeb. Pozatym kupujac celowalbym raczej w przedzial, nie w konkretna jednostke - wieksza szansa, ze kupilsz lepszy egzeplarz samochodu.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.