Skocz do zawartości

528i stuki "za kierownicą"


spectakillah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów!

Trapi mnie ostatnio dziwna przypadłość, którą to klasyfikuję, jako niegrożną całkowicie. Otóż jest to możliwe do stwierdzenia tylko na postoju przy włączonym motorze. Coś jakby puka, stuka delikatnie i ma to miejsce za kierownicą i pedałami jakby, czuć to minimalnie na kierownicy i na pedałach odrobinę. Jest to jednostajne stukanie, coś w stylu stuku kół na łączeniu torów podczas jazdy pociągiem, heh. Podkreślam, że jest naprawdę delikatne.

Może ktoś z kolegów wie co to może być?

!PZDR!

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi poprostu o stuk związany z rytmicznym stukaniem/działaniem pompy progowej. Ona wydaje podczas pompowania paliwa taki rytmiczny stuk odczuwalny lekkim jakby drganiem na pedałach,kierownicy i na słuch.

U mnie też to występuje i także na początku myślałem, że coś się psuje ale na jakimś forum właśnie uzyskałem odpowiedź, że to właśnie odgłos pracy pompki paliwa pod progiem jest tak odczuwalny.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Mono - takie są te objawy. Teraz moje pytanie - czy w 528i występuje pompa progowa? Do tej pory myślałem, że jest tylko w dieselkach.

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - ja pisałem to raczej w odniesieniu do mojej sytuacji w dieslu. Też zastanawiam się, czy w benzynach jest takowa pompa w progu :?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

elektrozawory od ogrzewania.

daj na chwilę ogrzewanie na max to powinny ucichnąć.

jest to zupełnie normalne.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Dyziu!

Mój staruszek sugerował to samo. Główka spokojna w każdym razie, ale akcja dziwna. Dodam, że większość osób, którym próbowałem to pokazać - nawet tego nie słyszała.

Odnośnie spotkania - odezwę się na gg wkrótce.

!PZDR!

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.