Skocz do zawartości

Turbosprężarka w 530d - szukam dobrego warsztatu


Piotrek 530d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do was Drodzy Koledzy pytanie: czy możecie mi polecić jakis dobry i w miarę możliwości niedrogi warsztat w którym można zregenerować , lub też kupić zregenerowaną turbosprężarkę do 530d z 2001r? Chodzi mi o warsztat w Warszawie , ewentualnie w okolicach . Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

kolego turbo w tym roczniku nie bardzo nadaje sie do regeneracji bo ma zmienna geometrie lopat jest w ilawie taka firma ktora ma w polsce swrwis garretta nazywa sie ( moto remo sp.j )i powiedzial mi ze z tego rocznila nie regeneruja turbin chyba ze sie cos zmienilo zadzwon i zapytaj ja kupilem nowa

powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nie wiadomo dlaczego zaczęła świstać , chwile później samochód stracił moc i zaczęła rzęzić. Oczywiście nie jezdziłem juz autem.

Pan z serwisu na Obozowej powiedział mi przez tel że to prawdopodobnie wirnik,i że się nie opłaca regenerować , ale kazał mi ją wymontować , przywieźć i pokazac- i z tym mam największy problem!!!!!!

Do którego warsztatu nie zadzwonie chcą mnie umawiać na przyszły tydzień bo jest dlugi weekend ,(

 

Może znacie Koledzy kogoś , kto by mi to zrobił? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbiny ze zmienną geometrią nie są łatwe w regeneracji. Bardzo duza szansa że zaplacisz tysiaka a turbo padnie ci po 1000 km. Ja bym na twoim miejscu raczej nówkę kupił (wiem, ze to sporo kasy, ale nie ryzykujesz duzo wiekszych problemow)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wymieniłem dziś turbosprężarkę -tak jak mi radziliście Wy i wszyscy ludzie z którymi rozmawiałem na nową Gatetta - koszt : 3730zł + oleje z filtrami ( polecam sklep na Szyszkowej w Warszawie mają super ceny) no i oczywiście wspomniany filtr odmy.

Rzeczywiście mechanicy zapomnieli mi tego założyć , wręcz mówili ,że auto dymi ,ale się przedmucha jak pojeżdże,hheehhhehehehehe.

Dziwnym trafem po założeniu nowego filterka auto przestało dymić- tzn troszke dymi bo wiadomo,olej w wydechu, ale nie robi już mgły na ulicy.

I na koniec najważniejsze - teraz Beema jezdzi jak marzenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.