Skocz do zawartości

lewarek zmiany biegów


daski1978

Rekomendowane odpowiedzi

Z reguł za powracanie dźwigni w centralne miejsce - a wiec i trzymanie jej tam - są odpowiedzialne pewne sprężynki z bolcami (może poszuka tematów "5-tka nie wraca na środek" itp, itd bo jest tego sporo na forach). Niestety aby się do nich dobrac, trzeba zrzucic skrzynię biegów więc to raczej robota na "przy okazji" np wymiany sprzęgła niż żeby specjalnie dla takiej pierdoły zrzucac skrzynię. Może byc też tak, że na wybieraku biegów są jakieś luzy gdzieś i się tak majta - ale to raczej także robota po wcześniejszym zrzucie skrzyni. Tak przy okazji - delikatny luz na lewarku zawsze jest więc nigdy nie będziesz miał tak, że będzie stał jak "wacek" po viagrze. Jeśli okazałoby się, że masz zwalony wybierak to mam na zbyciu wybierak po mojej poprzedniej skrzyni - nie miał jakichś nadmiernych luzów i biegi wchodziły bez szukania ich. Jakby co to możesz dac znac to się dogadamy - o ile numery części będą zgodne.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo.Da sie z tym zyc.

Z tym,ze u mnie czasami jest ok.To znaczy jest tak jakby bolec od 5ki w skrzyni sie odblokowal i lewarek dziala jak trzeba.

Tak jak napisal Manolito-to robota przy okazji.

W nie dlugim czasie bede wymienial poduszki skrzyni to za jednym zamachem wymienie olej w skrzyni.Moze to cos pomoze.

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.