Skocz do zawartości

jak otworzyć samochód bez kluczyka?? pomocy!! BMW e39 2000r


tomek6103

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że w kluczyku od mojej buni padł akumlatorek i nie moge jej w żaden sposób otworzyć. stacyjkę mam tylko w klapie bagażnika ale ona jest zepsuta no i tak też się nie da:) akumlatorek wymieniłem ale teraz muszę na nowo zaprogramować kluczyk ale nie mam jak bo samochód jest zamknięty:) pomóżcie Mi w jaki sposób mogę ją otworzyć ?? musi być jakieś awaryjne otwieranie czy coś innego proszę o pomoc:) Z góry Dziękuje i Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek6103

Zasada 1, jak kupujesz auto tylko z 1 kluczem, to od razu dorób 1 czy 2 w zapasie.

Zasada 2, jak zamki/stacyjka szwankują to napraw/wymień bo potem są takie problemy jak u ciebie właśnie.

 

Co masz na myśli pisząc, że zamek nie działa? kluczyk w nim się nie chce przekręcić? Czy przekręca się i nie otwiera auta?

 

W sedanie w klapie tylnej trzeba kluczyk przekręcić w lewo, aż poczujesz opór i potem jeszcze troszkę w lewo wtedy klapa odskoczy.

Ale nie wiem czy po otworzeniu klapy odryglowują się wszystkie zamki.

 

Co z zamkiem w drzwiach? Nie masz go? Czy też nie działa?

 

Jeśli zamek w klapie i w drzwiach kierowcy nie działa to jedynie wezwanie dobrego speca od otwierania samochodów może przynieść skutek, ewentualnie młotek i rozbicie tylnej szyby, ale to raczej kiepski pomysł.

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

wkładka zamka w klapie bagażnika działa tak samo jak i pozostałe wkładki.

Zamki w BMW są z podwójnym ryglowaniem dotyczy zamknięcia guzikiem z pilota.Dlatego jak ktoś siedzi w aucie i zamknę pilotem to mi nie ucieknie :norty: .Po pociągnięciu klamki w środku guzik pójdzie do góry,a jak puści się klamkę to się z powrotem schowa.I zależy jak masz zamknięte auto,ale i tak wybijanie czy robienie jakiś innych szkód jest bez sensu.Znajdź fachowca od awaryjnego otwierania i otworzy Ci,weźmie na pewno nie więcej jak nowa szyba + jej montaż.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładka zamka w klapie bagażnika działa tak samo jak i pozostałe wkładki.

nieprawda - jest klucz "hotelowy" i nim zapalisz i otworzysz drzwi kierowcy ale nie otworzysz bagażnika ani schowka na rękawiczki ani zamków kanapy jeśli jest składana

ja go akurat używam więc wiem że jeśli pilot nie zadziała (co pare miesięcy nie działa - problem znany) to mogę otworzyć tylko drzwi kierowcy (mechanicznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładka bagażnika działa tak samo jak w drzwiach,tylko są różne klucze.Ten serwisowy właśnie otwiera tylko dzrzwi i odpala auto ale tym kluczem normalnym z padniętą baterią otworzysz wszystkie zamki mechanicznie.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No fakt.Zapomniałem,ale tylko dlatego że mam full komplet i używam głównego i dlatego działa mi wszystko.A może właśnie kolega ma problem z otworzeniem bagażnika z kluczyka bo ma kluczyk hotelowy jak pisze kol.dajan.

Swoją drogą to ciekawe czym one się różnią?Inne nacięcia czy co?Muszę się jutro przyjrzeć im dokładnie.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja ostatnio zatrzasnąłem kluczyk w e38 ale udało mi się dostać przez szczelinę w dżwiach drutem spawalniczym do przycisku otwierającego drzwi (na środku) i po kłopocie.

Rozkodowanie numerów VIN na PW


sprzedam drążki kierownicze boczne (prawy, lewy) do e34 touring tanio

511185044 - nie odbieram prywatnych


Dbajcie o siebie i o innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.