Skocz do zawartości

e 39 dlawienie w zakresie dolnym i górnym m62b44


Elwis328

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem że jak przyśpieszam, to przy max bucie srednio sie rozprzedza ( muli) do 2,5tys od ok 3 tys idzie ładnie do 5 i znów mół, ale jak się rówo naciska na pedał gazu to przyśpiesza ładnei az oddetnie.

 

jakieś wkasówki ??

sondy ,odma, siwece, filtr paliwa, pompa paliwowa - to jest nowe

nie ma błedów podstawy już wykonałem ale niestety bez rezultatów.

mam lpg, resetowałem nie raz kompa, i jeździłem juz na samej benzynie i nie zmienia się nic,

przepływkę juz nawet podmieniałem, INPA i Delphi programy którymi testowane auto było,

podglad na sondy i inne czujniki jak np potencjometr przepustnicy było juz, nawet wtryski podmieniałem. dlatego nie wiem juz gdzie szukać ,szczezę to z kolega juz przkopałem pół auta, włącznie z podmianami z jego v-ki w celu wykluczenia niesprawności elemantów jednak bez efektów. jeszcze została myśl ze mozę cos ze steownikiem, sam nie wiem, juz.

 

jeszcze zastanawia mnie regulator ciśnienia choć mierzyliśmy ciśnienie na listwie wtryskowej to w zasadzie trzyma 4bray cały czas, jedynie minmalnie spadło do 3,5 ale odrazu podbiło do 4baru oczywiście pod obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może czujnik wałka/wałków rozrządu?

Nie wiem jak w V8, ale w R6 to dość częsta przyczyna zamulania auta, podmieńcie czujniki i zobaczcie co się będzie działo.

Długo już tak masz? Nagle silnik zaczął mieć takie objawy czy jakoś powoli to narastało?

Bo życie zaczyna się od ośmiu cylindrów :) Moja 540iA

http://forum-lines.ru/rez/ab192360.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.