Skocz do zawartości

ksenony - brak poziomowania w jednej lampie


blokhauz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Właśnie ze nie. Auto jest igła i nawet lampy wyglądają, jakby wyjechały z fabryki. Ktoś mi mówił, że to może być problem z "poziomicą" (wiem, że mylę pojęcia), bo czasami samochód sprawia wrażenie, ze jest przechylony na jedną stronę. Jakby co, to gdzie tego szukać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba masz na wahaczach z przodu i z tyłu, po prawej stronie auta, siedząc za kierownicą. Wymieniałem przedni na początku roku, kupiłem używkę z X5 i działczy. Po włączeniu świateł i ruszeniu z miejsca zjeżdżały na dół i nie dało się jeździć po zmierzchu, komp pokazał usterkę przedniego czujnika położenia.

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie zaczynam nowego postu podepnę sie tu. wiec kupiłem e39 i tam w przednich lampach były ale xenony jakieś chińskie i sie przepalił jeden palnik no to chciałem je wywalić całkiem bo one były montowane n tradycyjny sposób opaskami i wkrętami :duh: i teraz nie wiem jakie żarówki mam szukac niema tam żadnego zabezpieczenia jak w zwykłych lampach lata tam jakas okrągła blaszka ale jest luzna i raczej chyba od tego xenonu ale nie jestem pewny. rok 98 i czy sa jakies rodzaje czy wszystkie e39 maja tak samo proszę o jakieś fotki żeby sprawdzić czy mam wszytko w tej lampie od tyłu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że mam. Dzięki za pomoc. A z zupełnie innej beczki - właśnie wymieniłem serwo, bo mi je zalało i na początku po wymianie hamulec był twardy. Po przejechaniu jakiegoś dystansu tak jakby działał, ale jak nacisnąłem drugi raz, to był znów twardy. Nie wiecie może, czy to wróci do normy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.