Skocz do zawartości

dmuchawa na szybę


danielxc717

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest już jesień pogoda jest jaka jest, a mam auto od niedawna stąd moje pytanie. Mam 2 strefowy climatronic i jeśli daje nadmuch na szybę zawsze będzie mi dmuchać pełną parą wiatrak? Jest to trochę uciążliwe bo jest trochę głośny, a jak jest taka kapryśna mokra pogoda to w samochodzie non stop mokro i szyby parują dość szybko. Da się ustawić nadmuch na szybę, ale z mniejszą prędkością? Bo jak dam nadmuch na szybę to odrazu jest dmuchawa na max, a jak chce zmniejszyć nadmuch to wyłącza nadmuch na szybę. Przydało by się mieć ten nadmuch cały czas, ale lekko zeby chodziło i cicho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz nie pójdę, ale posłużę się linkiem z allegro http://moto.allegro.pl/sliczna-e39-w-dieslu-lift-navi-alus-oplacona-i1853626364.html

mam taki z tym ze nie mam funkcji max a "rest" jakieś ogrzewanie postojowe, ale nietypowe bo z układu bierze ciepło które silnik wytworzył.

A więc da się u mnie ustawić lekki nadmuch na szybę? Bo pierwszy przycisk z góry to mi nei wygląda na nadmuch na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu oto kilka wskazówek na zimowe dni abyś się nie denerwował. Da się masz 3 ustawienia góra w tym szyba, korpus, nogi. Nadmuch z prawej to szybkie odparowywanie i zawsze daje max, resztą możesz sterować. System REST działa poniżej +11C, przy wyższych się nie włączy, fajna sprawa jak czekasz na kogoś pod sklepem itd... Poniżej +3C będzie zawsze gong który będzie cię ostrzegał o możliwości oblodzenia. Nie martw się "dymiącymi" lusterkami w chłodne dni, poniżej +3C (nich ktoś mnie poprawi jak mówię żle) automatycznie zaczynają się podgrzewać, spryskiwacze też (bynajmniej tak jest u mnie) i można się przestraszyć pierwszy raz, że coś się jara, oczywiście wyłącza się też to samo, włączenie grzania szyby tylej powoduje załączenie ponowne grzania lusterek i spryskiwaczy. Poprostu panowie z BMW stwierdzili : wsiada jedzie do przodu i nie myśli, o włączeniu grzania tylnej szyby to lepiej niech to się samo po odpaleniu włączy. Tak to działa bynajmniej u mnie w turasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc da się u mnie ustawić lekki nadmuch na szybę? Bo pierwszy przycisk z góry to mi nei wygląda na nadmuch na szybę.

 

chłopie wystarczyło trochę pokombinować, włączać po kolei nawiewy i zaraz byś wiedział czy dmucha Ci na szybę i który guzik za to odpowiada, a tak pisania pół dnia i zawracania przysłowiowej "dupy" bo ten guzik nie wygladał Ci na nadmuch na szybę. Czy tak ciężko było Się domyślić że strzałki pokazują odpowiednie strefy nawiewu :duh:

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.