Skocz do zawartości

swiatla krotko swieca


hajpa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swiatlami krotko swieca. Mam juz po liftingu BMW kxenony ringi.Wymienialem regolatory na nowe bo tamte stare byly polamane i zadnej zmiany chyba nie ma lub moze delikatnie lepiej swieca.Regolacja reczna czyli imbusem podniesione sa mzksymalnie do gory.Podlaczalem pod komputer i nic niby nie pokazalo zeby bylo cos nie tak.Moze ktos mial taki problem??Bardzo byl bym wdzieczny za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to są oryginalne ksenony, zamontowane w aucie fabrycznie to może masz problem z automatyczną regulacją zasięgu świateł. Chodzi o te czujniki, które są doczepiane pod autem do elementów zawieszenia. Schemat gdzie tego szukać masz w linku poniżej:

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL71&mospid=47545&btnr=63_0605&hg=63&fg=95

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde lampy po lifcie (nie wiem jak jest przed liftem) mają tak, że przy odpaleniu się podnoszą do góry i opadają w dół - prawdopodobnie komp robi test czy silniczki są sprawne.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak, ze mi sie regulator przy przednim wahaczu wypial. Jest on przy prawym kole, jak mocno skrecosz w lewo to mozna go zobaczyc. Sprawdz czy nie masz tego samego, na kompie nie bylo bledow, ale czasemi pojawial sie komunikat ze awaria nivo lub ze samochod przeciazony :) Jesli dobrze trafilem, to pamietaj o wyregulowaniu swiatel jak trzeba, bo beda za wysoko teraz swiecily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem czujniki poziomowania i okazalo sie ze na 100% przedni byl zepsuty zadnej reakcji zalozylem zapasowy ruszalem ramionkiem od czujnika i dziala jeszcze tylko tyl musze sprawdic. w nocy jak swieca.Komputer tego nie wykazal ale wykazal ze ktos siedzi na fotelu pasazera a byl pusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno bylem wytestowac swiatla teraz w niebo bija bajecznie jestem zadowolony.Teraz na stacje diagnostyczna trzeba sie udac ustawic.Jednak przedni czujnik poziomowania swiatel byl walniety.Ponad 2 lata jezdzilem z takimi kiepskimi swiatlami tragedia.Rok temu wymienile regolatory w tym roku czujnik i jest ok.Dzieki i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że udało się namierzyć sprawcę zamieszania.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.