Skocz do zawartości

e39 2002 zamek drzwi po włamaniu


mily_bmw_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem świeżo włam do mojej buni. Bez wybijania szyby rozwalona została wkładka drzwi kierowcy. Mam problem z tą wkładką gdyż z centralnym z pilota nie zamykają się te drzwi :( mogę je zamknąć wkładając ciężko kluczyk ale problem jest z jego wyjęciem. Tak samo z otwarciem. Jeżeli już jednak ruszając trochę we wkładce mogę zamknąć drzwi czemu nie zamykają się z centralnym z pilota :( boję się że nie będę mógł zamknąć jej na noc :/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłacz ciegno od wkladki

pewnie trzyma i zamek sie nie zamyka

tylko sprawdz sobie najpierw czy mozesz otworzyc samochod z wkłądki bagaznika normalnie i awaryjnie

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999784431_3.gif

Mechanik BMW w Dąbrowie Górniczej

Diagnostyka inpa pasoft carsoft

http://www.autocentrum.pl/awc/godzill1/bmw-seria-5-1997/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złodziej jak wsadzi łamak to kręci nim jak wariat więc pewnie wszystko pozrywane

mi kiedyś tak zrobili w fso 1500 - nie weszli bo tak kręcili że zamek się otwarł i znowu zamknoł

wyjmnij pierw klamkę i zobacz ile uszkodzili

jak nie uszkodzili klamki to kup inną i daj ślusarzowi co robi klucze tą nową wkładkę to Ci zapadki poprzekłada by pasowały do Twojego klucza

no a jaka rozbierzesz boczek to i zobaczysz czy zamek z centralnym też uszkodzili czy tylko się zablokował od szarpania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszac dokladniej koledzy:

- pilotem otwieram i zamykam wszystko poza drzwiami kierowcy

- moge je zamknac kluczem ruszjac min dluzej ale problem jest z jego wyjeciem i po ktoryms razie moze zostac :/

 

Ale przeczytalem post nad moim ktory ktos wrzucil o problemie z zamkiem i wyszlo ze to uszkodzony moduł sterowania szybami a niestety ten element zostal skradziony :/ moze jego brak sprawia ze te drzwi nie dzialaja z centralnym :( do tego poszla duza navi mk4 z czytnikiem dvd, poducha kierowcy z multifunkcja :/ dosłownie jakis pedal wiedział czego chce bo np dobre cb zostało, dalmierz laserowy leica tez zostal, kask na motocykl również :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.