Skocz do zawartości

e39 523i wariuje oświetlenie


ambience

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy coś ostatnio moje e39 ciągle ma jakieś usterki :/ Teraz coś się dzieje z oświetleniem problem wygląda następująco. Odpalam auto rano zapalają mi się światłą awaryjne i podświetlenie wnętrza auta. Jak włączę zapłon albo odpalę auto czasem same się zapalą światła mijania na chwile potem gasną. W trakcie jazdy światła mijania nagle zgasną i od razu się odpalą(nie trwa to nawet sekundy). Na kompie czasem mignie błąd świateł przednich. Kierunkowskazy czasem migają za szybko(jakby żarówka się spaliła) a czasem jest ok. No i aby zamknąć auto po skończonej jeździe, muszę nacisnąć pierw klawisz otwierania auta, a potem zamykania inaczej nie zamknie. Podejrzewam moduł lcm ale on aż by odpowiadał za to wszystko, najbardziej dziwi mnie to zamykanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie brałem się za podłączenie haka ostatnio na nic czasu nie mam. Musiałem uszczelkę pod miską olejową wymienić, olej, filtry, rolki na pasku micro, pasek micro. Jeszcze zostało mi spawanie tłumika przy kolektorze wydechowym i muszę wydech zdemontować przy głowicy a tam 24 śruby i tragiczny dostęp(a to tylko robota przy aucie :mad2:). A tu jeszcze lcm padł, ale pierw chce sprawdzić wszystkie masy lamp, bo może to nie LCM. Fajnie jakby ktoś podrzucił gdzie one są by dużo szybciej mi zeszło :8)

 

Mam taki LCM 12092332_910709739020851_282807945_n.jpg

 

Podejdzie ten z alledrogo ? :D http://allegro.pl/bmw-5-e39-modul-sterownik-swiatel-8386208-i5660050079.html

 

Głównie chodzi mi tu o różnice LEAR LOEWE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem 2 moduł i jest to samo sprawdziłem masy. Pięć mas znalazłem trzy pod maską i dwie z tyłu auta. Są jeszcze gdzieś masy? Albo gdzie szukać dalej usterki :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odpal furę, włącz radio i światła. A później otwórz osłonę słoneczną i odsuń zasłonę tego lusterka co tam jest schowane.

 

Daj znać czy radio Ci zgasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wds nie chce mi odpalić na moim kompie :( już nie wiem gdzie szukać usterki dałem do 2 elektryków i każdy rozkłada ręce :cry2: Przez te światła w nocy nie mogę jeździć bo same gasną i się odpalają. Może ktoś wie którędy idą przewody lamp. Może jakiś przewodzik się przetarł czy coś ? Sam już nie wiem :mad2: Pierwszy raz mam taki problem którego nie mogę go ogarnąć :mad2:

 

E39 ma przekaźnik od świateł mijania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawione. Pisze, bo może komuś się przyda ;) Uszkodzona była żarówka świateł drogowych. Nie wiem co w niej padło ale zdziwiło mnie to, że aż takie objawy były. Zamówiłem nowe drogowe Osram NIGHT BREAKER UNLIMITED Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawione. Pisze, bo może komuś się przyda ;) Uszkodzona była żarówka świateł drogowych. Nie wiem co w niej padło ale zdziwiło mnie to, że aż takie objawy były. Zamówiłem nowe drogowe Osram NIGHT BREAKER UNLIMITED Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.