Skocz do zawartości

oczy jej opadły!!!!


DRAGAR

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... , lampy przednie świeca mi przed zderzak!!!

Nie działa regulacja wysokości lamp, tymczasowo ustawiłem sobie je pokrętłami recznie, ale kto wie co się popsuło???????? :modlitwa:

Czy w tym modelu e39 99r jest jakis system samopoziomujący lampy(np przy jeździe pod górę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz połamane plastyki w środku w lampie trzymające odbłyśnik, zdaża się w tych modelach. Trzeba rozebrać lampy i je wymienić.

Nie jest to jakiś specjalnie duzy koszt.

Jest system samopoziomujący w wersjii z xenonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawdzales kontaktowanie wtyczek przy lampach ?

Mi sie juz to dwa razy zdarzylo.

Tez swiecily przed samochodem, nie dzialala regulacja wyskosci swiecenia.

Troszke wd 40 na styku we wtyczkach i znow dziala.

 

Mam lampy po faceliftinguz ringami(nie xenony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem podobny problem z prawym reflektorem w e39.

Kupiłem używany reflektor po podłaczeniu okazało się, że świeci bardzo nisko. Nie działała ręczna regulacja w pionie i poziomie. natomiast elektyczna była ok. Tak jak pisze Przemo popękane były dwa uchwyty plastikowe, kupiłem u Smorawińskiego za 60 PLN i zamontowałem.

Proponuję Ci zdemontować reflektor i sprawdzic go od strony mechanicznej.

Demontaż jest bardzo prosty. Zdejmujesz wszystkie przewody z tylnej obudowy. Odkręcasz 4-ry wkręty i wyjmujesz reflektor na zewnatrz razem z listwą ozdobną. Następnie rozpinasz zatrzaski i dzielisz go na połowe. Potem przekręcasz o 90 stopni wystający sześciokąt siłowniczka, przy pękniętych uchwytach wychodzi bez problemów odbłyśnik. Jeżeli uchwyty są ok. to je odkręcasz do końca i masz lampę zdemontowaną na czynniki pierwsze. Montaż w kolejności odwrotnej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.