Skocz do zawartości

lampy po liftingu - 2 pytania


zdunekm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzis z ciekawosci odkrecilem koleczko ktore znajduje sie na lampach. Wewnatrz byl pstryczek, przestawilem go zachowujac ostroznosc i zauwazylem ze po zapaleniu swiatel promien swiatla sie podwyzsza lub obniza w zaleznosci jak przestawimy ten blaszany pstryczek. Stad moje pytanie czy to sluzy do dodatkowej regulacji recznej ?? 2 moje pytanie jest takie czy te lampy mozna jakos rozpolowic ?? probowalem sciagnac przednia szybke plastikowa ale jest mocno przyczepiona i zasilikonowana. Czy jest jakis sposob aby wyciagnac wklad lampy ?? chodzi mi dokladnie o srodek kloszy, urwalo mi sie jedno mocowanie wewnetrzne i konieczne jest rozpolowienie calego reflektora. Z gory dzieki za odpowiedzi. pzdr[/i]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co znalazłeś pod kółkiem służy do zmiany świateł na wersję angielską (zmiana symytri świecenia) no a żeby zdjąć szkło po liftingu to cza je odkleić chyba że faktycznie chcesz tylko "rozpołowić" to przywal cegłą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 moje pytanie jest takie czy te lampy mozna jakos rozpolowic ?? probowalem sciagnac przednia szybke plastikowa ale jest mocno przyczepiona i zasilikonowana. Czy jest jakis sposob aby wyciagnac wklad lampy ?? chodzi mi dokladnie o srodek kloszy, urwalo mi sie jedno mocowanie wewnetrzne i konieczne jest rozpolowienie calego reflektora. Z gory dzieki za odpowiedzi. pzdr[/i]

 

z tego co czytalem, lampe wkladasz do piekanika na kilkanascie minut lub traktjesz opalarka - nie sprawdzalem i nie odpowiadam za wynik :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.