Skocz do zawartości

Przednia lampa xenon lifting


Mlodzik18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mialem mala stluczke i zbilem plastikowa obudowe lampy przedniej xenonowej, czy ta sama przednia czesc jest wymienna ? Nie widze zadnej na allegro. Czy musze kupic cala lampe ?

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od 2001 roku czyli po lifcie szkla te nie sa wymienialne.Kupuje sie cale reflektory.Chyba ze ktos sam na swoja odpowiedzialnosc rozbierze, a nastepnie sklei.Czego nie polecam.( koszt moze byc zblizony do uzywanego kompletnego reflektora,a po samorobce zazwyczaj przy malym deszczyku lub umyciu samochodu cale klosze zaparowuja-robia sie mleczne i trwa to chwile zanim znow bede ok.) Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ogolnie.Masz racje lifting byl 9/2000.Wiec zeby bylo jasniej to powiem tak-w reflektorach z tzw.ringami(po lifcie) nie sa wymienialne szybki(na 100%) :nienie: ,przed liftem ponoc tak(na 90%). Slyszalem od wielu ludzi ze sa one wymienialne.Z tego co pamietam to nawet w serwisie BMW tez mi powiedzieli iz mozna je wymienic.Bo sam chcialem swoje wymienic ale niestety ja mam rok 2002.najlepiej zapytaj w serwisie.Zreszta zaraz jade do serwisu to przy okazji moge zapytac. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, w serwisie usłuszycie że lampy po lifcie są nie rozbieralne i kropka, a co za tym idzie nie można dokupić szkieł, plastików mocujących które lubią się łamać i innych elementów. Ja osobiście rozebrałem i złożyłem takie lampy i nic mi nie paruje więc jest to możliwe, trochę chęci,czasu i cierpliwości :) Jedyna szansa na wymianę szkieł to kupić od kogoś używki i samemu wymieniać. pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.