Skocz do zawartości

xenony z allegro do e39


sebos76

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item273714353_xenony_promocja_h1_h7_ksenony_ksenon_xenon_hid.html

 

koledzy i kolezanki, co myslicie o takim ustrojstwie do e39 przed liftem.

Zauważyłem żeoryginalne lampy w e39 bardzo słabo świecą. czy ma ktoś doświadczenia z takimi ustrojstwami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tego zestawu z USA.

kumpel kupil i:

czas przesylki 5 tyg

koszt przesylki 40pln

 

zakladamy zestaw i ZONK 1 zarnik nie dziala.

zadzwonil do typa z wawy co posredniczy w tej transakcji i koles powiedzial mu ze wymienia mu na nowy. ale ile bedzie czekal to nikt nie wie.

 

 

jak kupilem u tego

http://www.allegro.pl/item266524486_xenon_xenony_ksenon_ksenony_zestaw_hid_h1_h_1.html

 

cena wyszla mnie 335zl za pobraniem zamowilem w piatek wieczorem a w wtorek mialem w domu.

 

jak narazie sa ok. nic nie trzeszczy w radiu i nie wyskakuja mi bledy na wyswietlaczu.

niewiem czy to istotne ale na pudelku mam namalowana BMW :dance:

 

koles daje 1 rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje masz tutaj : 12 miesięcy na przetwornicę i palnik

http://www.allegro.pl/item271808771_xenon_xenony_ksenon_ksenony_h1_h4_h7_promocja_hid.html

 

"Nasze zestawy posiadają gwarancje na 12 miesięcy obejmującą przetwornice i żarniki! "

 

dzwonuiłem i pytałem i potwierdzili, zresztą znajomy już od nich brał i jest ok a jak mu żarnik padł po 3 miechach to wymienili bez problemów

Było - BMW - E36 318i 113KM M40B18 1991

Jest - BMW - E46 318i 143KM M42B20 2003

+ - BMW - E90 318i 143KM M43B20 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznie jest z gwarancja na allegro - to wiem :norty:

 

jak dzwonilem do typa to mi powiedzial ze gwarancja obejmuje przetwornice i palnik.

ja mu na to :

a co w tedy jak po 7 miechach wysiadzie mi palnik. palniki zuzywaja sie "parami" i bede mial 2 rozne kolory swiatla.

 

koles stwierdzil mam mu przyslac obydwa, tzn dobry i zly a on mi przysle 2 nowe.

 

czy to chwyt marketingowy to nie wiem. wole nie sprawdzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie: jakie w e39 przed liftem -(lampy bez ringów) są reflektory- soczewkowe, czy paraboliczne ??? :worried:

 

bo podobno inne są zestawy xenownów do spczewkowych a inne do parabolicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tego zestawu z USA.

kumpel kupil i:

czas przesylki 5 tyg

koszt przesylki 40pln

 

zakladamy zestaw i ZONK 1 zarnik nie dziala.

zadzwonil do typa z wawy co posredniczy w tej transakcji i koles powiedzial mu ze wymienia mu na nowy. ale ile bedzie czekal to nikt nie wie.

 

 

jak kupilem u tego

http://www.allegro.pl/item266524486_xenon_xenony_ksenon_ksenony_zestaw_hid_h1_h_1.html

 

cena wyszla mnie 335zl za pobraniem zamowilem w piatek wieczorem a w wtorek mialem w domu.

 

jak narazie sa ok. nic nie trzeszczy w radiu i nie wyskakuja mi bledy na wyswietlaczu.

niewiem czy to istotne ale na pudelku mam namalowana BMW :dance:

 

koles daje 1 rok gwarancji.

 

na aukcji jest zdjęcie które pokazuje że te żarówki oślepiają matryce aparatu zwykła żarówka świeci na tej samej wysokości i tym samym koncie. co za tym idzie to samo będzie robić na drodze z naprzeciwka jadącym, życzę ci tego samego, jak najwięcej z przodu i z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie: jakie w e39 przed liftem -(lampy bez ringów) są reflektory- soczewkowe, czy paraboliczne ??? :worried:

 

bo podobno inne są zestawy xenownów do spczewkowych a inne do parabolicznych

 

Moje stare lampy nie xenonowe przed liftem były ze zwykłym odbłysnikiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi od kiedy to żarówki oślepiaja???

 

sa to zamienniki H1. czyli posiadaja wszystkie parametry zarowki H1 , oprócz ilosci wytwarzanego swiatla i jego koloru.

 

natomiast oslepiac moze:

- zle ustawiona lampa

- uszkodzona lampa np poprzez wypalenie odblasku,

- lampa z ruchu prawostronnego w ruchu lewostronnym i odwrotnie.

- uszkodzona lampa poprzez druciarskie zastosowanie zarnika D2S w lampie halogenowej w technologi spax

 

moje lampy nie oslepiaja gdyz przed zakupem hid kupilem funkiel nowe lampy, udalem sie do stacji kontroli poj, na ustawienie lamp.

zalozylem zestaw hid i ponownie udalem sie do stacji na ustawienie lamp, po czym sie okazalo ze nie bylo to potrzebne bo wszystko jest ok.

 

na drodze jeszcze nikt mi nie blysna ze go oslepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja bardzo dużo jeżdżę głównie w nocy i auta które oślepiają to starsze niż 10 lat(lata klosz, jedno wyżej drugie niżej..) a głównie matołowaci wieś tunerzy widać po niebieskim zafarbieniu światła i bezmyślnym wyprzedzaniu bądź dojerzdzania do tylnego zderzaka - za wysoko, za mocno itd na pewno nocni kierowcy wiedzą o co chodzi. Nie mam nic przeciwko robieniu czegoś z głową:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.