Skocz do zawartości

530D kontrolka DDE problem z cisnieniem???


djbas1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie problem dotyczy e39 530D, podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka DDE i Nadole spirala, objawy takie ze nie chciała wejść na obroty i gasła, pojechałem do mechanika stwierdził ze pompa wysokiego ciśnienia, wymontowali ją zawiozłem ją do regeneracji, powiedzieli mi ze jest cała w środku i że się z nią nic w środku nie dzieje, wymienili uszczelniacze, ale powiedzieli mi że zawór w pompie się dziwnie zachowuje!!! włożyłem pompę, juz wchodziła na obroty ale dalej zapala się kontrolka auto wchodzi w jakiś typ awaryjny i nie ma tej mocy. Wymieniłem w pompie zawór przez 1 dzien. było dobrze ale znów ta sama historia.

 

Ręce opadają mechanicy twierdza ze jest cos z ciśnieniem??, mam jeszcze taki problem ze samochód nie wyciąga całego paliwa ze zbiornika tak do 15 na wskaźniku, może to pompa paliwa jest tego przyczyna ze zapala się ta kontrolka???

 

Gdy jeździ się spokojnie nie wciska się gazu do dechy i szybka zmiana biegu kontrolka się nie zapala szybka zmiana biegu i gaz do dechy automatycznie zapala się kontrolka i traci moc????

 

Jeśli ktoś wie co może być przyczyna proszę o pomoc bo już ręce opadają mecze się już 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukałes na forum prawda?

 

Z tymi 15 litrami w zbiorniku to nawet topic sie tak nazywa i jest gdzies tutaj na pierwszej stronie chyba. Padła Ci pompka w zbiorniku (koszt ok 450 zł) i tu moze byc problem. Wymień ją i zobacz wtedy, moze własnie jak w depniesz to pompa wysokiego nie dostaje tyle paliwa ile powinna i z tąd te problemy.

 

Ale zanim cos kupisz, uzyj opcji "szukaj" na forum, bo z tymi 15 litrami to chyba juz książka powstała.

 

pozdrawiam

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.