Skocz do zawartości

Reczny auto zimne - trzyma, cieple - nie :(


jacinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

W sumie wytlumaczylem wszystko w temacie :) Nie wykluczam ze to moja wina, jest to w sumie dosc prawdopodobne, dwa razy zlapalem sie na jezdzie (kawalek) na recznym. Teraz, jak hamulce sa rozgrzane, reczny na parkingu nie trzyma w ogole.

Co z tym robic ? Do mechanika ?

Pozdrawiam,

M.

 

BMW E39 '97 2.0 Sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie regulacje. Jedne pod dzwignią - dwie linki na oba koła i drugi pod tarcza hamulcowa. Ostatnio tez sie bawilem z recznym i tak namieszalem ze teraz jak jade to dzwoni na nierownosciach i nie wiem czym to jest spowodowane ;/ :duh: :mad2: WSTYD NA MAXA
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie regulacje. Jedne pod dzwignią - dwie linki na oba koła i drugi pod tarcza hamulcowa. Ostatnio tez sie bawilem z recznym i tak namieszalem ze teraz jak jade to dzwoni na nierownosciach i nie wiem czym to jest spowodowane ;/ :duh: :mad2: WSTYD NA MAXA
nie wydaje mi sie zeby ci stukały szczęki od ręcznego chyba klocki w zaciskach sprawdz jak jedziesz po nierównym nacisnij lekko chamulec i posłuchaj czy stuka dalej u mnie mam to samo
na volta core el can na volta core el lievore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm :norty: :worried: moze i to bedzie to, bo ostatnio wlasnie zauwazylem ze klocek troche jakby luźno siedzi. Co z tym zrobic ?? Tloczek jest ok bo bez problemu go wypychalem a klocki NEW :mrgreen: JAKIES POMYSŁY ? MOZE TARCZE DO WYMIANY, bo za cienka ?
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hmm :norty: :worried: moze i to bedzie to, bo ostatnio wlasnie zauwazylem ze klocek troche jakby luźno siedzi. Co z tym zrobic ?? Tloczek jest ok bo bez problemu go wypychalem a klocki NEW :mrgreen: JAKIES POMYSŁY ? MOZE TARCZE DO WYMIANY, bo za cienka ?

 

Raczej klocki do wymiany.

a jakiej firmy te klocki?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka to firma. Jakies za 90 zl :mrgreen: ale klocek jest gruby prawie nie starty to nie wiem czemu one tam moga latac ? Moze sa zle założone poprostu ?? ...albo moze trzeba mocno podoginac te trzy blaszki co trzymaja ewenetrzny klocek ? bo to w sumie wewnętrzny mi latal :mrgreen: :duh:
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.