Skocz do zawartości

okazalo sie ze jest to pekniety kolektor wydechowy


jaflos

Rekomendowane odpowiedzi

hej wlasnie zdiagnozowali przyczyne mojego problemu czyli zapach spalin w kabinie oraz dziwny gwizd w czasie przyspieszania okazalo sie ze jest to pekniety kolektor wydechowy.Moje pytanie brzmi czy jest to czesta usterka w e 60 530d 2004rok czy moze defekt prducenta?? mimo wszystko we wtorek bede mial juz wszystko zrobine i znow bede sie mogl cieszyc z jazdy jedny minus troche mnie to kosztowalo w uk pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak wczoraj rano pisałem o kolektorze, byłem wtedy już zdecydowany podjechać do serwisu, bo coś tam trajkotało pod maska. Myślałem że to łożysko czy coś, ale niestety jak wsiadłem aby dojechać do aso to już wiedziałem co to - kolektor wydechowy. Znowu :evil: . Dobre jest w tym wszystkim to, że jest na gwarancji. Ja nie katuję autka, a wręcz przeciwnie. Kolektor wytrzymał 17000. Najgorsze jest to, że święta spędzę bez autka :cry2: , bo tak są zawaleni robotą , że dopiero po świętach je odbiorę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak wczoraj rano pisałem o kolektorze, byłem wtedy już zdecydowany podjechać do serwisu, bo coś tam trajkotało pod maska. Myślałem że to łożysko czy coś, ale niestety jak wsiadłem aby dojechać do aso to już wiedziałem co to - kolektor wydechowy. Znowu :evil: . Dobre jest w tym wszystkim to, że jest na gwarancji. Ja nie katuję autka, a wręcz przeciwnie. Kolektor wytrzymał 17000. Najgorsze jest to, że święta spędzę bez autka :cry2: , bo tak są zawaleni robotą , że dopiero po świętach je odbiorę .

 

witam

jeromer czy miałeś niewielki spadek mocy albo inaczej bark płynności przyrostu mocy w czasie przyspieszania (lekkie poszarpywanie )przy pękniętym kolektorze?

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdemontujesz to napewno zobaczysz !! a czy czujesz spaliny w kabinie?? jezeli tak to napewno kolektor wydechowy jezeli nie straciles mocy silnika i nie dymi ci na bialo to nie turbo u mnie turbo jest w porzadku cos tam u mnie jeszcze gwizdze tego jeszcze nie wyeliminowalem ale w sobote zmieniam filtr powietrza bo mam zabity i brudny na maxa jeden mechanik mowil mi zeby to wymienic i zobaczyc moze to przez to?? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.