Skocz do zawartości

E60 z centrali AG


unky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Generalnie dopiero przymierzam się do zakupu autka. W necie zauważyłem że pełno jest ofert na używane "piątki" pofabryczne z niskimi przebiegami z centrali w Monachium. Kupił ktoś z was takie autko? Dopiero się rozglądam i zastanawiam się czy sobie samemu coś szukać na mobile.de czy może zaryzykować i wziąć od dilera auto używane z niewielkim przebiegiem i chyba na pełnej gwarancji jeszcze?

 

Pozdrawiam

ps. interesuje mnie sedan 520d - 2008 rok.

ps2. na co w ogóle zwrócić uwagę przy zakupie BMW 520d - jakieś miny czekają na mnie? Jak wygląda sprawa z filtrem DPF z beemkach - są z nim problemy czy jest bezawaryjny, a może go nie ma w ogóle w tym modelu?

ps3. nigdy nie miałem bmw - aktualnie jeżdżę mondeo 2.0 TDCi 2004 rok. Generalnie diesel sprawuje się świetnie, osiągi ma fajne, swietna dynamika, mam nadzieję że w 520d nie będzie gorzej z dynamiką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Kupiłem takie BMW w grudniu zeszłego roku z przebiegiem 5000 km. Auto miało pół roku wyprodukowane w czerwcu. Kupiłem je jako nowe nie używane od dilera w Polsce. Masz pełną europejską gwarancje i oczywiście 2 lata w Polsce. Samochód jest w pełni wartościowy, dużo jeźdze mam do tej pory 50 000 km i nic się nie psuje. Za taki samochód od dilera można wynegocjować bardzo dobrą cenę. W porównaniu z Mondeo będziesz mile zaskoczony samochód ma 177KM i całkiem przyjemnie się jeździ i bardzo mało pali. Jeśli bedziesz chciał jeździć trochę sybciej to zdecydowanie polecam 530d ale musisz wydać na to zdecydowanie więcej kasy. 520d jak dobrze ponegocjesz kupisz bardzo tanio w cenie VW lub Forda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja kupiłem tak swoją bmw jakiś miesiąc temu , wyposażenie praktycznie max przebieg minimalny i ponad rok gwarancji jeszcze na auto , a cena za to wyposażenie nowego była by duża za duża :)

Ja z 520d 177km jestem bardzo zadowolony w mieście spalanie to 7 do 7,5 l przy ciężkiej nodze ! (nie taś taś)

przy 180-200 km/h w trasie spalanie średnie to 6,5 litra :)

Jak dla mnie to naprawdę magiczne cyfry gdy wcześniej miałem pożeracza który w mieście zadawalał się 16literkami i tankowaniem co 300 km pod korek :)

Ja się przejechałem już na jeden e60 i powiedziałem sobie że wole dołożyć i kupić pewne z salonu a nie od handlarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja się przejechałem już na jeden e60 i powiedziałem sobie że wole dołożyć i kupić pewne z salonu a nie od handlarzy

 

Mógłbyś w dwóch słowach napisać na co się naciąłeś? Był bity a mówili że bezwypadkowy, czy może jakaś wada silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja się przejechałem już na jeden e60 i powiedziałem sobie że wole dołożyć i kupić pewne z salonu a nie od handlarzy

 

Mógłbyś w dwóch słowach napisać na co się naciąłeś? Był bity a mówili że bezwypadkowy, czy może jakaś wada silnika?

 

Oczywiście wszystko jest opisane w tym linku

viewtopic.php?f=44&t=112411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także bierze na taką opcje; waham sie między 530 a X6 lub X5...

Ceny i wyposażenie zdecydowanie ponad przeciętne.

 

X6 to moje następne auto :) coś pięknego , jednak x5 , x6 to są auta właśnie suv czyli takie gdzie dojedzie i 530 bo jeden lepszy teren i od razu albo coś się porysuje albo coś wgniecie to nie auto na taką zabawe a na miasto wysokie auto? jedyny + to krawężniki bez problemowy parking . A jeżeli chodzi o jazdę np. x5 czy 530 w trasie to komfortowo zapewne będzie bardziej w 530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja się przejechałem już na jeden e60 i powiedziałem sobie że wole dołożyć i kupić pewne z salonu a nie od handlarzy

 

Mógłbyś w dwóch słowach napisać na co się naciąłeś? Był bity a mówili że bezwypadkowy, czy może jakaś wada silnika?

 

Oczywiście wszystko jest opisane w tym linku

viewtopic.php?f=44&t=112411

 

no ale tu jest opisana historia z komisem a jak wiemy komisy szerokim łukiem...

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model -520d E60

Rocznik 03/2009, cena 149900.Gwarancja do 03/2011

Przebieg: 27600

Minusy:

- brak foteli komfortowych

- brak automatycznego domykania drzwi

 

Wyposażenie

475-Lakier Black Sapphire metalic

LCNG-Tapicerka skórzana DAKOTA natural brown

205-Automatyczna skrzynia biegów

2SD-Obręcze ze stopów lekkich Star Spoke 243 17''

249-Wielofunkcyjna kierownica

403-Elektryczny szklany szyberdach

423-Dywaniki welurowe

431-Automatycznie ściemniające się lusterko wewnętrzne

441-Pakiet dla palących

465-Rękaw na narty

494-Podgrzewane fotele przednie

502-Spryskiwacze reflektorów

508-Czujniki parkowania przód+tył

522-Reflektory Bi-ksenonowe

534-Automatyczna klimatyzacja dwustrefowa

544-Tempomat z funkcją hamowania

563-Pakiet dodatkowego oświetlenia

609-Nawigacja Professional

620-Sterowanie głosem

644-Uniwersalne przygotowanie do telefonu kom. z BLUETOOTH

676-System głośników HIFI

346-Wyposażenie zewnętrzne Chrome-Line

6FL-Złącze USB-/Audio

 

 

Co tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW serii 530xd silnik wysokoprężny 6-cylindrowy,rzędowy 2008r.

data prod. 01.2008r. I rej. 01.2008r.

przebieg 33 000 km, GWARANCJA do 01.2010r.

Model samochodu /kod Pojemnośc cm3 Moc KM /obr.min. Lakier Tapicerka

 

BMW serii 530d / NC31 2993 236/4000 Spacegrey met. Exclusive Nappa

 

205 Automatyczna skrzynia biegów

403 Szklany dach, elektryczny z funkcją otwierania i podnoszenia

346 Chromowane listwy zewnętrzne

423 Dywaniki welurowe

430 Lusterka przyciemniane automatycznie, składane elektrycznie

441 Pakiet dla palących

456 Komfortowe fotele przednie

465 Dzielone i składane poarcie kanapy z tyłu

494 Ogrzewanie foteli przednich

502 Spryskiwacze reflektorów

522 Reflektory biksenonowe

508 Czujniki parkowania z przodu i z tyłu

544 Tempomat z funkcją hamowania

534 Klimatyzacja automatyczna

5AC Asystent świateł drogowych

609 Nawigacja Professional

620 Sterowanie głosem

633 Przygotowanie do telefonu komórkowego ze złączem Bluetooth

672 Zmieniarka na 6 płyt CD

6FL Interfejs USB/iPod

Wartość samochodu 298 521,00 nowego

propozycja brutto:

 

195 000PLN

 

 

Ten jest lepszy... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

530 to sama cena zakupu większa a gdzie dodatkowe koszta np. ubezpieczenie :)

 

Wyposażenie bardzo fajne cena nie jest okazyjna ale pewne młode i gwarancja to podstawa

 

Ja po ponad miesiącu jestem bardzo mile zaskoczony :) wczoraj jechałem średniej klasy drogą (mały ruch) co prawda taś taś ciemno i bez CB :) a raz mnie w tamtych rejonach rypli na 50 było 140 wiec jechałem spokojnie myśle że 80-90 nie na tempomacie i spalanie średnie 5.1 naprawdę auto zaskauje , gdy kupowałem myślałem że 10-12 l w mieście będzie palić (ciężka noga ) od kiedy jeźdze w mieście nie przekroczyłem 8L - Pracownik w salonie bmw powiedział mi że jak przekroczy mi 10 litrów w mieście moge mu oddać auto :) jest to niewykonalne :)

A tekstami że auto już ktoś ogladał i że jest już kupiec i najlepiej wpłacić już zaliczkę to nie nabieraj się na to :)

 

Ceny to raczej nie utargujesz ale jakieś dywaniki czy guma do bagążnika myśle że pojawić się powinna :)

 

Jak masz i chcesz dobrze zapakować swoje pieniądze to ja bym się nie zastanawiał , do tej pory mówię sobie że głupi byłem że wcześniej nie kupiłem :) cena zakupu duża ale ....warto

Do ceny 149900 musisz doliczyć ubezpiecznie , i gdy auto bierzesz na raty lub leasing dodatkowe zabezpiecznie alarm , lub taką kare dostajesz i bez niej auto nie odpali (możesz nosić ją przy sobie jak z auta cię na skrzyżowaniu wysadzą to auto zgaśnie i już nie odpalI) w to warto zainwestować , lepiej niż w alarm koszt chyba 1700zł z tego co pamiętam (jezeli w cenie się pomyliłem to przepraszam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

530 to sama cena zakupu większa a gdzie dodatkowe koszta np. ubezpieczenie :)

 

Wyposażenie bardzo fajne cena nie jest okazyjna ale pewne młode i gwarancja to podstawa

 

Zauważ, że to 530 ma dwa miłe literki XD... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem exAG u polskiego dealera. - zapłaciłem 200k przy cenie nowego 380k - przebieg 23k, rocznik 04.2007, kupiłem w styczniu 2009. Nabiłem do tej pory 25k km i zero problemów z samochodem - przyciski nie wytarte, siedzenia jak nowe, tylko plastik przy i-drive trochę wytarty. Mogę śmiało polecić.

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem exAG u polskiego dealera. - zapłaciłem 200k przy cenie nowego 380k - przebieg 23k, rocznik 04.2007, kupiłem w styczniu 2009. Nabiłem do tej pory 25k km i zero problemów z samochodem - przyciski nie wytarte, siedzenia jak nowe, tylko plastik przy i-drive trochę wytarty. Mogę śmiało polecić.

 

Kal

 

380k ? :D Nie obraź się, ale chyba wyobraźnia poniosła kogoś, kto tak je wyceniał...:)

 

Pzdr

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.