Skocz do zawartości

Wymiana kierownicy na sportową


szkrab2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy do e60,525iA mogę założyć kierownice z łopatkami,tak abym mógł zmieniać biegi manetkami?

Może ktoś to przerabiał,czy trzeba coś kodować?

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja przerabiałem ten temat w zeszłym tygodniu. Miałem kierownicę standardową. Zakupiłem kierownicę 3 ramienną sportową z wykończeniami z perłowego chromu na allegro za 1800 zł (minus 500 zł za moją kierownicę standardową).

 

Montaż trwał 10 minut tj.:

1. Odpięcie minusowej klemy w akumulatorze

2. Pod spodem kierownicy jest dziurka - wciskamy np. wkrętakiem i wychodzi poduszka z zatrzasku

3. Zdejmujemy poduszkę, odpinamy wtyczki

4. Odkręcamy jedną śrubę, odpinamy wtyczkę od wieńca i ściągamy

5. Montaż "nowej" kierownicy w odwrotnej kolejności

 

Wszystkie przyciski na kierownicy działają od razu, nie ma kontrolki airbag a wygląd - nieporównywalnie lepszy !!! :cool2:

 

Polecam wszystkim, którym nie leży wygląd standardowej kierownicy w E60 po lifcie.

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.