Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym autku, ale mam dylemat e60????


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić w sobote ten samochodzik , co o nim sądzicie , przebieg 110 , jeden właścieciel daje 100% zadowolenia, stan perfekcyjny podobno ????

http://otomoto.pl/bmw-530-i-wl-salon-m-pakiet-110tys-km-C17416777.html

 

cena do ucięcia oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos maly przebieg jak dla mnie.Popros o VIN i sprawdz w serwisie ostatni wpis,taka usluga jest bezplatna.Ja miesiac temu kupowalem i na allegro prawie wszystkie mialy 110 000 -170 000 km jak sprawdzalem w serwisie to sie okazalo ze 300 000 -370 000.Ksiazke serwisowa tez mialy prawie wszystkie z tym nie ma problemu.zobacz jeszcze date produkcji ksiazki serwisowej i date prod auta powinny byc z tego samego roku.widzialem przypadki ze auto z 2002r a ksiazka z 2009r :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rocznik powinien mieć silnik 231 km a nie 218. Tylne lampy wyglądają jak LCI (od modelu 2007) więc jeśli zmienione to dlaczego, czy z powodu wyglądu czy przy okazji stłuczki. Fotele sportowe więc lepsze od standardów. Jasne wnętrze mi się podoba w aucie zwłaszcza z granatowymi lakierami (taki marynarski szyk, ale to kwestia gustu). Kierownica też fajna. Dużo ładniejsza od standardowej. Auto nie mało kosztuje więc jak Ci pasuje to umów się na kompletne badanie techniczne w aso. Poza tym warto też wziąść kogoś kto takie auto ma. Może też pomoże. Takie oglądanie zdjęć z ogłoszenia niewiele wnosi.
e61 530D 2007 Touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, nie wymyślaj. Lampy są przedliftowe, a moc się zgadza bo to auto jest z 2005 roku.

 

Cena bardzo niemiecka czyli prawidłowa. Wystarczy sprawdzić samochód w ASO pod kątem przebiegu i w dobrym serwisie pod kątem technicznym i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymyślam tylko piszę co spostrzegłem z tych kiepskich zdjęć. Wydawało mi się ze lampy są LCI ale pewności nie mam. Nie chcę się wymądrzać, ale jeśli 2005 to też chyba wówczas była zmiana instalacji, modułów i wprowadzenie odpalania zapłonu z guzika a nie kluczyka. Tu jest kluczyk. No chyba, że wprowadzili to pod koniec 2005 r.
e61 530D 2007 Touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana guzika była po połowie roku (jak dobrze pamiętam lipiec/sierpień) do tego czasu była "stara" moc i układ. Auto rocznik 2005 jest a więc może sprzed małego liftingu stało w salonie jako demo.

Właściciel go ceni wysoko więc należy się dobrze przyjrzeć temu egzemplarzowi.

Lampy z tył nie są LCI - to jest standard

 

PS:

Auto krajowe - zwróć uwagę na przednie światła pod kątem mocy/siły ich świecenia. Na zdjęciach jest tak samo jak u mnie od wewnątrz wypalona na szkle od gorąca płynącego z soczewki (jakby kółka na szkle od wewnątrz co widać na zdjęciach). To rozprasza wiązkę światła i powoduje że generalnie auto teoretycznie słabiej świeci.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma ponad 100tyś; całe zawieszenie do dokładnego sprawdzenia, również kiedy były wymieniane tarcze i klocki, to tak na początek. Jeżeli by się okazało, że jest do wymiany, to cena robi się zupełnie nieatrakcyjna.Do tego jeszcze należy jeszcze zobaczyć przednie światła, klimę, kolektor itp.To wszystko jest ważne, bo naprawy są bardzo drogie, a samochód i tak stary, a potem jeszcze starszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.