Skocz do zawartości

E61 530d xdrive 2007 Zmiana kierownicy


technex

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam kierownice M sportową skórzaną, czy da się ją zamienić na kierownice taką samą tylko z łopatkami ?

Sprzedawca informuje że kierownica ta jest pod "sportową skrzynie biegów z łopatkami", ja mam skrzynie automatyczną ale nie wiem czy jest zwykła czy sportowa i czy jest w ogóle taki podział ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam kierownice M sportową skórzaną, czy da się ją zamienić na kierownice taką samą tylko z łopatkami ?

Sprzedawca informuje że kierownica ta jest pod "sportową skrzynie biegów z łopatkami", ja mam skrzynie automatyczną ale nie wiem czy jest zwykła czy sportowa i czy jest w ogóle taki podział ?

Pozdrawiam

 

Jak nie masz łopatek przy swojej, to może i kierownica będzie pasować, ale łopatki działać nie będą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz łopatek przy swojej, to może i kierownica będzie pasować, ale łopatki działać nie będą :mrgreen:

Ok ale jak to sie ma do tego auta które opisywałem http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=148614&p=1070871#p1070871 jak byłem na etapie szukania samochodu. W specyfikacji samochodu jest wymieniona skrzynia S205A AUTOMATIC TRANSMISSION, w mojej specyfikacji samochodu jest 205 AUTOMATIC TRANSMISSION czy to są dwie różne skrzynie ?

W opisywanym samochodzie ww poscie był na skrzyni przycisk "sport" i były łopatki na kierownicy niestety nie sprawdzałem tego czy to działa. W internecie jak i na forum znalazłem informacje że skrzynie automatyczna z funkcja sport nie występowały z xdrive i wtedy autmatycznie nie można było zamówić kierownicy z łopatkami. Jak to się ma do tego auta co było do sprzedania u BMW Auto Rawski ? Może to nie był xdrive tylko RWD albo coś pokombinowane było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.