Skocz do zawartości

e60 pisk przy włączaniu/wyłączaniu zapłonu


maciusbee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z skasowaniem piszczenia po przekręceniu stacyjki i po wyłączeniu auta. ( pisk ciągły przez 3 sek.) Na wyświetlaczu nie ma błędów , serwis wcześniej świecił na wymianę płynu hamulcowego ale go skasowałem wiec nic się nie wyświetla na liczniku ,( tylko zółty samochód ) serwis na wymianę oleju za 3100km data 11.2011. Co może sygnalizować ten dźwięk ? ? ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest przy obniżaniu kierownicy , jest to piszczek przy liczniku lub z głośników bo przy wyłączeniu zapłonu kierownica już jest u góry liczniki są wygaszone a to dopiero piszczy , tak jak by to był dźwięk jakiegoś komunikatu / ostrzeżenia, ale żadna kontrolka serwisu , błędu nie pokazuje . Na początku myślałem że to serwis płynu hamulcowego tak piszczy bo najpierw świecił na żółto później na czerwono a teraz świeci na czerwono i piszczy przez 3 sekundy, ale serwis płynu skasowałem i nie wyświetla się żaden serwis a piszczy dalej. ? ? ? :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze check OK albo coś tak,(jak nacisnę górny przycisk na dźwigni załączania kierunków ) na centralnym wyświetlaczu jak wejdę w błędy to pisze że nie ma błędu, ani przy włączeniu zapłonu nie ma błędu ,tylko na żółtym tle pokazuje się samochodzik, ale tak ma chyba być ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze check OK albo coś tak,(jak nacisnę górny przycisk na dźwigni załączania kierunków ) na centralnym wyświetlaczu jak wejdę w błędy to pisze że nie ma błędu, ani przy włączeniu zapłonu nie ma błędu ,tylko na żółtym tle pokazuje się samochodzik, ale tak ma chyba być ?

 

 

Samochodzik na żółtym tle :shock: . To chyba raczej jest coś nie tak :roll: . Podłącz auto pod kompa tak jak ci wcześniej pisałem DIS lu INPA i wszystko będzie jasne :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ten samochodzik tak ma być pokazuje nam następny serwis auta do wykonania, żeby niezapomnieć wykonać przeglądu stanu technicznego cały czas mamy o tym informację wyświeltlaną przez ok 3 sek.Jak nie ma żadnych błędów przechodzi później w normalny tryb pracy tj. godzina ,data itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.