Skocz do zawartości

kontrolka świateł z wykrzyknikiem


vilden

Rekomendowane odpowiedzi

No to wyjdź jak w trabancie i zobacz, które światła Ci nie świecą. Przecież bliżej jest niż do komputera i na forum.

 

Dobre! Ale te komunikaty w samochodzie są dla tych, którym się nie chce wychodzić z samochodu. Widać, że nie są wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci wszystko świeci, to wejdź w iDrive w ustawienia (z głównego menu wciśnij gałkę), później serwis i tam są na górze gdzieś wiadomości, zobaczysz, czy mu coś dolega. Będzie napisane, którego światła to dotyczy. Może tablica, może długie. Masz ich trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie oświetlenie tablicy rejestracyjnej - tam są dwie małe żaróweczki, które jak się przepalą (nawet jedna) to też jest komunikat. Kiedyś się długo naszukałem, które żarówka się przepaliła... :-)

Sprawdź też oświetlenie bagażnika.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, w ogóle o czym my tu rozmawiamy... Matko, nawet użytkownik głupiej Alfy 156 wie, że jak się kontrolka zapala, to trzeba oglądnąć wszystkie lampy. Czuję się jakiś upośledzony w tym świecie, gdzie zastaję pytania na forum: "skończyła mi się benzyna, co radzicie?", "zapaliła się kontrolka, że spaliła się żarówka, co to może być?". Przepraszam, nie mam zamiaru nikomu ubliżać, ale troszkę przemyśleń jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Mam dwie lewe ręce a potrafię sobie wymienić xenony, wyjąć lampę, zmienić żarówki od ringów itp a komuś nawet nie chce się sprawdzić czy gdzieś nie świeci żarówka... Polecam wtedy serwis BMW, podłączą do kompa, zainkasują kilka stówek i będzie wiadomo, która żarówka się spaliła :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, w ogóle o czym my tu rozmawiamy... Matko, nawet użytkownik głupiej Alfy 156 wie, że jak się kontrolka zapala, to trzeba oglądnąć wszystkie lampy. Czuję się jakiś upośledzony w tym świecie, gdzie zastaję pytania na forum: "skończyła mi się benzyna, co radzicie?", "zapaliła się kontrolka, że spaliła się żarówka, co to może być?". Przepraszam, nie mam zamiaru nikomu ubliżać, ale troszkę przemyśleń jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Mam dwie lewe ręce a potrafię sobie wymienić xenony, wyjąć lampę, zmienić żarówki od ringów itp a komuś nawet nie chce się sprawdzić czy gdzieś nie świeci żarówka... Polecam wtedy serwis BMW, podłączą do kompa, zainkasują kilka stówek i będzie wiadomo, która żarówka się spaliła :)

 

Bo widzisz takie czasy ludzie przestaja juz myśleć logicznie, szukaja tylko gotowego rozwiązania dookoła zamiast poprostu to zrobić...

 

A do autora, żeby sprawdzić komunikaty bez szukania w idrive(bo dla niektorych to tez przeprawa) wystarczy przytrzymac przycisk "CHECK" na dzwigni kierunkowskazu. A jeśli brzmi niezrozumiele to można sobirz przepisać np. w http://translate.google.com Albo jak kolega wspomniał i czasem mówi idrive "Skontaktować się z najbliższym serwisem BMW"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Hey. Dzisiaj zobaczylem w ystawie sklepowej ze nie swieci mi ring z lewej strony.dziwne ze nie pokazalo mi na desce rozdzielczej zadnego bledu a nawet w idrive w mesages tez nie. Dlaczego z gory dzieki bmw e60 520d po lifcie. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.