Skocz do zawartości

Opinie dot zakupu E60 545


OCP-RS-BLACK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Zamierzam kupić | 5 4 5 | w sedanie w automacie do 60. kzł. Jeśli auto z poniższego linku nie sprzeda się do Czerwca to je łyknę bo cena jest naprawdę dobra za V8 w M-Pakiecie.

 

http://allegro.pl/bmw-545i-333-km-pelna-stylizacja-m5-smg-i2292579989.html

 

Za nim jednak kupię BMW, chciałbym poznać opinie osób, które użytkują 545/550 i mają jakąś wiedzę na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przecież jest napisane, że stylizacja na M5.

 

Sprawdź dobrze SMG czy nie ma z nią problemów, no i licz się z typowym problemem V8 BMW czyli zwalona uszczelka wewnątrz silnika przez którą ucieka płyn chłodniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie kolorystyczne bardzo fajne tylko te felgi pasują tu jak pięść do oka pewnie zimówki założone.

Na uszczelkę trzeba zwrócić uwagę czy nie cieknie, o smg musisz pytać forumowiczów co posiadają taką skrzynie, podobno bardzo nerwowo pracuje,

Jakbyś był na kupnie to mogę oblukać trochę ten egzemplarz bo niedaleko ode mnie, ale co do smg to nie wypowiem się bo nie znam tematu.

sprzedam części do bmw M5 03.2007r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto

tylko ten pakiet to pozakładane elementy z M5

tj zderzaki , błotniki , lusterka ( elementy drogie w zakupie )

zwykły pakiet M jest trochę inny

 

Tak wiem :) . Zapomniałem dopisać "5".

 

Zestawienie kolorystyczne bardzo fajne tylko te felgi pasują tu jak pięść do oka pewnie zimówki założone.

Na uszczelkę trzeba zwrócić uwagę czy nie cieknie, o smg musisz pytać forumowiczów co posiadają taką skrzynie, podobno bardzo nerwowo pracuje,

Jakbyś był na kupnie to mogę oblukać trochę ten egzemplarz bo niedaleko ode mnie, ale co do smg to nie wypowiem się bo nie znam tematu.

 

Koła są tragiczne. Jestem miłośnikiem dobrego felunku w dużym rozmiarze. Za 6 kzł kupię ładne 20'tki.

Jeśli się nie sprzeda to odezwę się do ciebie i podjedziemy razem.

Edytowane przez OCP-RS-BLACK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kolego!

Też byłem zainteresowany BMW 545i, ale że trafiła się fajna 530xi to ją kupiłem...., ale do rzeczy. Miałem przyjemność, w moim odczuciu jednak chyba nieprzyjemność oglądać to cudo. Stało wtedy, na początku kwietnia, na parkingu firmy windykacyjnej we Wrocławiu i było wystawione na licytacje z cena wywoławczą chyba coś ok. 43 tys. Według mnie auto masakra, bardzo zaniedbane, przebieg z kosmosu, całe malowane i w szpachli (była ocena rzeczoznawcy z podaną grubością lakieru - do 2000, teraz żałuję że ją oddałem pewnie byłoby zainteresowanie :lol: ). Jak je zobaczyłem nawet nie miałem ochoty odpalać silnika czy się przejechać, po prostu szukałem auta dla siebie a nie na handel. Podkreślam, że jest to moja subiektywna opinia i nie oznacza że auta jest w takim czy innym stanie, każdy musi sam ocenić czego oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kolego!

Też byłem zainteresowany BMW 545i, ale że trafiła się fajna 530xi to ją kupiłem...., ale do rzeczy. Miałem przyjemność, w moim odczuciu jednak chyba nieprzyjemność oglądać to cudo. Stało wtedy, na początku kwietnia, na parkingu firmy windykacyjnej we Wrocławiu i było wystawione na licytacje z cena wywoławczą chyba coś ok. 43 tys. Według mnie auto masakra, bardzo zaniedbane, przebieg z kosmosu, całe malowane i w szpachli (była ocena rzeczoznawcy z podaną grubością lakieru - do 2000, teraz żałuję że ją oddałem pewnie byłoby zainteresowanie :lol: ). Jak je zobaczyłem nawet nie miałem ochoty odpalać silnika czy się przejechać, po prostu szukałem auta dla siebie a nie na handel. Podkreślam, że jest to moja subiektywna opinia i nie oznacza że auta jest w takim czy innym stanie, każdy musi sam ocenić czego oczekuje.

 

Dziękuje bardzo za komentarz :) . Patrząc na zdjęcia nie ma do czego się przyczepić. Ewentualnie do dywaników i kół :D . Zastanawiające....

Na pewno obejrzę i ewentualnie sprawdzę dokładnie to auto w ASO. Inaczej nie kupuje samochodów. Teraz zastanawia mnie opis sprzedawcy

 

 

- WERSJA EUROPEJSKA!!!!!!!!!!!!

- stan zarówno techniczny jak i wizualny oceniam jako BARDZO DOBRY!!!

- auto z bardzo niewielkim przebiegiem, ostatni serwis przy 122 tyś. km

- daję pełną możliwość kupującemu na sprawdzenie samochodu w dowolnym serwisie na terenie śląska!!!

 

Albo sprzedający wprowadza w błąd (świadomie) i ma układy w ASO na Śląsku albo nie zna historii auta bo kupił od osoby, która go "wylicytowała".

Ciekawe.......

 

Jeśli nie znajdę 545 w pakiecie M z oryginalnym przebiegiem i nie bitą to będę rozglądał się za Audi A6 4.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to auto przeglądnąć 300 % bardziej jak każde inne. Czujnik grubości lakieru koniecznie !!! Na zdjęciu to może i wyglądać (zwróć uwagę na pasy na tylnej kanapie).

 

P.S.

Ktoś się przy nim naprawdę mocno napracował bo był syf, że się wsiadać nie chciało. Jeszcze raz mówię jesteś zainteresowany to podjedź sam zobacz i posprawdzaj tylko naprawdę dokładnie bo z tym silnikiem to już nie ma żartów 333 Km rozpędzi to auto całkiem fajnie, ale musi wszystko się kupy trzymać bo inaczej strach w oczach. Skrzynia SMG to zwykła skrzynia mechaniczna z hydrauliką podobno jest dość brutalna i "wali w plecy" przy zmianie biegów - mnie to strasznie ciekawiło i chciałem takie coś mieć , no ale okazało się ze niestety nie tym razem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Bmw 545i około roku. Również szukałem Bmw 545i lub Audi A6 4.2 i trafiło mi się Bmw :)

Koszty utrzymania modelu 545 lub 550 są stosunkowo niskie w porównaniu do przyjemności z jazdy.

Dla przykładu mogę powiedzieć, że koszt serwisu Audi A6 2,5 TDI w ciągu pierwszych 8 m-cy był ponad 2-krotnie większy,

od BMW 545, a zupełnie nie przekładało to się na radość z jazdy.

Jeśli chodzi o silnik, to w ciągu roku użytkowania nic nie musiałem przy nim robić.

Jedyna usterka, jaka mi wyskoczyła to był zepsuty czujnik parkowania PDC.

Bardzo denerwującą za to usterką lub raczej "irytującym drobiazgiem" są skrzypiące uszczelki szyb

/przeczytałem z 50 wątków i mimo to, nie potrafię sobie poradzić/, ale to dotyczy wszystkich modeli E60.

 

Spalanie miasto przy spokojnej jeździe - 17l

Spalanie miasto przy "normalnej" jeździe - 18l

Zima miasto, krótkie trasy /niedogrzany silnik/ - 20l

Spalanie trasa - tempomat 90 km/h - 8l

Spalanie trasa - tempomat 120 km/h - 9l

Spalanie trasa przy "normalnej" jeździe - 10,5l

 

Moc, osiągi i radość z jazdy tym modelem jest olbrzymia /chociaż moc uzależnia i zaczyna mi jej brakować / :D

Naprawdę polecam. W tej cenie ponownie kupiłbym ten model lub dołożył parę zł i poszukałbym Audi S6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo denerwującą za to usterką lub raczej "irytującym drobiazgiem" są skrzypiące uszczelki szyb

/przeczytałem z 50 wątków i mimo to, nie potrafię sobie poradzić/, ale to dotyczy wszystkich modeli E60.

 

 

uszczelki drzwi po umyciu auta trzeba wytrzeć dokładnie do sucha, zwłaszcza w rowkach i nasmarować prefaratem do uszczelek na bazie silikonu. Operacje trzeba powtarzać co ktoreś mycie auta. Z tego co mi wiadomo w ASO jest nawet dostępna jakaś taśma , ktora niweluje trzeszczenie

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jest temat na samej górze i tam pisz jeśli chcesz opini innych o kupowanej E60 lub w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.