Skocz do zawartości

Zbieżność oraz geometria BMW E60


RobertWawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc, niedługo mam zamiar zmienić kompletne koła w swojej E60 z 17" na 18", na pewno poprzez cały okres użytkowania auta wyniknie również potrzeba wymiany pewnych części zawieszenia, zarówno w pierwszej jak i w drugiej sytuacji konieczne jest ustawienie zbieżności kół, co jest oczywiste, dodatkowo, po zakupie nie byłem jeszcze na zbieżności bądź też na geometrii układu kierowniczego. Zawitałem do jednej ze stacji diagnostycznych dysponujących dobrym sprzętem, lecz niestety usłyszałem "rzadko kto zajmuje się ustawianiem i sprawdzaniem zbieżności w BMW, za dużo czujników i brak odpowiedniego sprzętu...". Zadzwoniłem do serwisu, tam jednak kwota, którą zaoferowało mi ASO za w/w operacje zwaliła mnie na kolana...

 

Macie może jakieś sposoby, bądź też miejsca na terenie Warszawy, jak również w jej okolicach, gdzie fachowo i za normalne pieniądze ustawią mi zbieżność oraz geometrię kół? Poszukuję dobrego punktu, bo chciałbym skorzystać z niego zarówno teraz przy wymianie kompletnych opon i felg, jak również w przyszłości przy wymianie części zawieszenia, nie ukrywam też, że powinienem sprawdzić czy zbieżność teraz ustawiona jest w porządku i być o to spokojnym. Auto kupiłem dwa miesiące temu, ale jak na razie żaden punkt nie podjął się tego zadania...

 

BMW E60 xDrive, bez Active Steering.

 

Proszę o odpowiedzi i pomoc!

 

Pozdrawiam

Robert

Jeździłem wieloma samochodami, ale tylko BMW daje przyjemność, komfort i powoduje uśmiech na twarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić warsztat chyba to są Mościska albo już Laski na ul 3-go maja - przedłużenie arkuszowej.

Cena bez faktury 50 zł. za oś. Sprawdzałem u nich przód i tył w E60 - przy okazji miałem lekko przestawioną kierownicę. Ustawiają aż klient jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolego polecam Ci goscia który tylko tym się zajmuje robi to w Golkowie koło Piaseczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bedzie ci za daleko ,ale polecam zaklad diagnostyczny przy zakladzie energetycznym w Koszalinie.Podeszli do sprawy profesjonalnie z profesjonalnym sprzetem.Obserwowalem cala akcje dosc bacznie i nie bylo zadnych zachwjan nie kompetencyjnych.Ustawiali mi zawias po wymianie sprezyn obnizajacych i wyszlo idealnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.