Skocz do zawartości

E60 520d Restraint systems faulty


jack182

Rekomendowane odpowiedzi

E60 520d 2009 sedan

Kupiłem fotele comfort na zmianę ze zwykłymi i po wymianie tylnej kanapy postanowiłem sprawdzić czy będą działały dodatkowe funkcje na obecnej instalacji, czy będzie konieczna wymiana wiązki. Fotel comfort pasażera po przepięciu nie ruszył, a pojawił się błąd RESTRAINT SYSTEMS FAULTY. Po ponownym podłączeniu fabrycznego fotela, elektryka działa, ale błąd nie zniknął.

 

Czy może ktoś podpowiedzieć, czy można sobie z tym poradzić samodzielnie, czy musi podziałać fachowiec?

Pozdrawiam

Jack182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i czytam już parę godzin i nie mogę znaleźć jak można wykasować ten błąd.

Czy konieczna jest INPA czy można to wykonać z pozycji auta?

Nie mogę również wejść w menu serwisowe do kasowania przeglądów - wskakuje mi od razu menu opisowe gdzie pod dwójką odpala się choinkę - co mogę robić źle?

 

Co należy zrobić żeby na desce były wyświetlane ikony tak jak w samochodzie ze zwykłym kluczykiem po włączeniu stacyjki?

 

F..k, chyba jeszcze sporo nauki przede mną :duh:

Pozdrawiam

Jack182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam blad mialem gdy przy odkurzaniu auta na wlaczanym zaplonie zostala poruszona kostka od fotela , blad sie pojawil i tylko kasacja kompem to usunela , samo nic nie chcialo zniknac przez dlugi czas ,niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten blad mozesz skasowac tylko kabelkiem i np INPA

 

Poczytałem trochę, ale nie do końca wiem co dokładnie powinienem kupić, żeby używać INPA.

Czy może ktoś jednoznacznie wskazać co potrzebuję kupić?

 

Raczej nie mam USB w aucie, jedynie w podłokietniku znalazłem zasuwany okrągły otwór jak pod dużego dżeka.

Pozdrawiam

Jack182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Poczytałem trochę, ale nie do końca wiem co dokładnie powinienem kupić, żeby używać INPA.

Czy może ktoś jednoznacznie wskazać co potrzebuję kupić?

 

Napisz na PW do tego kolegi memberlist.php?mode=viewprofile&u=47262 , on może Ci sprzedać porządny fejs do twojego autka, te na allegro to zazwyczaj chińskie produkty z którymi są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.