Skocz do zawartości

E 61 - PRZEDNIE ZAWIESZENIE


rudek

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani forumowicze , mam pytanie odnosnie mojej 525 d E- 61 przebieg ok.115000 km , od kilku tysiecy km.tzn.ok 4-5 tys.km spod przednich kol przy szybkosci 120-150kmh slychac gwizd ( GWIZDEK SEDZIEGO PILKARSKIEGO ) po pierwsze to strasznie denerwuje , a po drugie zauwarzylem ze na przedniej lewej oponie jest duzo powyrywanych dziur w bierzniku , wczoraj zmienilem opony na zimowe , i dalej to samo gwizdek sie NIE wylancza , zbierznosc byla w tamtym roku robiona , tak wiec pytam i prosze o pomoc .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

115000km?? który ro rok?? 09? i już łożyska? heh

1. dosuń szyby

2. zobacz czy nie wisi coś pod autem.

3. jedź do dobrego warsztatu blacharskiego i pomierz auto na płycie.

4. turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w warsztacie BMW ; MAISTER ZROBIL SOBIE RUNDKE PO AUTOSTRADZIE , i swierdzil ze z czyms takim jeszcze sie nie spotkal , przypuszczalnie moze byc cos od lusterka bocznego , w kazdym badz razie on przypuszcza ze jest to cos z uszczelkami powiazane , ale na dokladniejsza diagnoze potrzebowal by caly dzionek , szczerze mowiac , nie mam tyle kasy zeby zaplacic cala dniowke BM-OWSKIEMU maistrowi , bede dalej szukal i szperal . moze sie czegos doszukam . Lozyska odpadaja z gry , jest to bardzo wysoki ton dzwiekowy , i tylko podczas szybkosci od 110-150kmh slyszalny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
znalazlem ZLOSNIKA :D ; listwa na przedniej szybie ( jeden z malutkich plastikowych uchwytow ulamal sie , i niewiem dlaczego ) , po prostu listwa przy oporze wiatru lekko sie podnosila , i to bylo TO !!!!!! Dziekuje wszystkim tym ktorzy sie nad moim problemem glowe lamali i probowali mi pomodz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.