Skocz do zawartości

Czujniki Parkowania Co i Jak?


Szokal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Generalnie posiadam dosyć duży problem mam BMW E60 indywidualna wersję . I tu jest problem poprzedni właściciel Niemiec , najwidoczniej miał duże doświadczenie w parkowaniu i nie zainstalował czujników parkowania ani z przodu ani tym bardziej z tyłu . I tu się pojawia problem ponieważ jest to mój pierwszy aż tak duży samochód , wcześniej jeździłem Mercedesem Clk . Chciałbym doposażyć mój model właśnie w te czujniki , tylko chciałbym zrobić to w sposób oryginalny. A w BMW w Gdańsku dosyć mega zaśpiewali jeśli chodzi o kasę. Jakie części są potrzebne aby doposażyć auto w te czujniki ?Najlepiej jeśli ktoś mógłby to podać w dosyć dokładny sposób . I jeszcze proszę o polecenia własnie kogoś zeby to zamontował profesjonalnie chodzi o województwo szczególnie Pomorskie i Warmińsko-Mazurskie. Dzięki wielkie za odpowiedz

 

 

 

:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search:

viewtopic.php?f=73&t=117891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.