Skocz do zawartości

Podgrzewanie fotela, jak naprawić?


BZQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Gt1 pokazało mi że w moim fotelu (miejsce na tyłek) nie dziala podgrzewanie, sprawdzilem i faktycznie oparcie grzeje a tyłek zimny :( Czy ktoś wie jak DIY ten problem? Miał ktoś podobna sytuacje? Z góry dziekuje za fachowe odpowiedzi. Dodam że GT1 mówi o podłączeniu jakiegoś modułu 10 pin czy coś w tym stylu ale nie wiem gdzie go szukać, bo może wypieła się wtyczka. :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Odświeżę temat

 

Mam dokładnie ten sam problem, ale w E34.

Od jakiegos czasu staram się sam naprawiać swoją bunię, więc proszę o rady jak usunąć tą usterkę.

Z góry dziękuję.

 

P.S. mam nadzieję, że autor tematu nie ma mi za złe, ale nie chcę zakładać tego samego temetu z dopiskiem E34.

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszłem kiedyś, że maty grzewcze sie przepalają, i niestety tylko wchodzi w gre ich wymiana, co jest kłopotliwe, a same maty bardzo drogie....

witam

tak to prawda.W mojej przepaliło się oparcie fotela kierowcy. Pomimo, ze mata wciąz jest niby sprawna nie miałem czasu kupić całego fotela ( na allegro używka za 199 w mojej tapicerce), bo jest to zdec. lepsze rozwiązanie niż demontaz, wymiana maty grzejnej i reperacja tapicerki. Podobno była to jakaś wada modeli sprzed liftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta niemiecka precyzja i niezawodność.

 

Uzywasz kolego haseł z lat 80tych :)

 

Każde BMW ma awarie tych mat, a u mnie żeby było ciekawiej raz chodzi strona moja, raz pasażera, nigdy razem, co jakiś czas się przestawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby w e60 poszła mata, raczej jak mówi gt1 poszedł modół albo wypieła się wtyczka, taka info pokazuje u mnie przynajmniej, ale moj problem polega na tym ze nie moge znalezc w fotelu tego modułu. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.