Skocz do zawartości

Problem z dmuchawą


MarcinE32.3,5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko co może byc nie tak???? Otóż mam bmw e32 3.5l benz,gaz wczoraj gdy jechałem miałem włączoną dmuchawe grzała pięknie aż tu nagle zaczeła grzać zimnym powietrzem teraz gdy jade włącze dmuchawe i leci ciepłe a po ok 1,5 min wieje zimnym. Co to może być????????? Z góry dziękuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moze poprostu dmuchawa ci niechodzi a w czasie jazdy jeszcze cos nawiewa.bo umnie jest tak jak daje na 3 (pokretło) to wieje ale tylko pare km potem zimno więc daje na max wentylator wieje lecz słabo i buczy jak by go coś trzymało,wyjołem miecze lecz niewiem jak je sprawdzić? przekazniki tez ok ,wentylator sprawdzony i nasmarowany .

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja milem we wczesniejszym aucie tak i wymienilem dmuchawe i bylo ciut lepiej ale okazalo sie ze jak wyciagnelem nagrzewnice to miala dziurke i lalo z niej . sprawdz czy nie ubywa plunu chlodzacego albo czy w srodku gdzies nie masz mokro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Odnośnie pompki cyrkulacji wody przy elektrozaworach na rysunku nr7 http://bmwfans.info/parts/catalog/E32/Sedan/Europe/730i-M30/LHD/M/1990/february/browse/heater_and_air_conditioning/water_valve_water_hose/ dziś ja wymontowałem bo ciekła ,po odkręceniu 4 śrubek okazało się, że jest zwalona ,w środku muł ,rdza ,pęknięta membrana plastikowa czy jak to zwał i pierścień magnesowy.Pytanie czy po wyjęciu wirnika z pompki,który pewnie blokował przepływ chłodziwa można bez problemowo jeździć ,odgrywa to jakąś ważną rolę ??Zakupiłem już na allegro pompencje,ale może być w podobnym stanie :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.