Skocz do zawartości

Podwojne ryglowanie - problem


marrio

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu mialem problem z alarmem (jak sie okazalo fabrycznym). Przekrecilem kluczyk za mocno od strony pasazera i mi sie zaryglowal (wtedy wkladka od kierowcy nie dzialala). Udalo sie otworzyc, alarm zdemontowac, wkladki naprawic i wszystko OK, no prawie. Nie wlaczalem podwojnego ryglowania bo wtedy centralny szalal. Raz sie jedne drzwi zamknely, raz wszystkie, raz wogole nie chcialy sie otworzyc itp. Zamykalem samochod na pojedyncze. Trwalo to troche czasu bo prawie rok. Ostatnio oddalem samochod do mechanika i akurat zamknal od strony pasazera. Nie dalo sie go otworzyc, zaryglowal sie na amen. Bagaznik sie dalo otworzyc kluczem, i sprawdzilem czy akumulator nie padl ale on mowil, ze dzien wczesniej ladowal, lampka sie swiecila. Krecenie na wszystkie strony zamkami nic nie dalo. Przekrecilem zamek od kierowcy, zlamalem 1 klucz, troche pogrzebalem i otworzylem. Fakt ze drzwi teraz nie chca sie zamknac, ale problem w tym ze reszty drzwi nadal nie moge otworzyc. Probowalem odlaczac akumulator i nic. Modulu od centralnego nie moglem wyciagnac, ciezko siedzial. Szybki dzialaja.

Jak go odblokowac? Elektryk powiedzial ze w tym roku nie ma czasu, a ja chce go tylko zresetowac i naprawic wkladke czy cos tam jeszcze. Ma ktos jakies pomysly? Jak to zrobic?

Serwis BMW. Nie ma rzeczy niemowliwych. Zaraszam - Ireland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. To wersja dla tych co nie chce im sie tyle czytac:

 

Jestem w srodku auta, mam zaryglowane drzwi, co odlaczyc albo zmostkowac zeby central sie otworzyl?

 

Odlaczenie akumulatora nic nie daje.

Serwis BMW. Nie ma rzeczy niemowliwych. Zaraszam - Ireland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos? Bo elektryk ma czas dopiero w styczniu a ja nie mam czasu i musze duzo innych rzeczy zrobic.

 

Jak ktos ma schematy centralnego i umie czytac to moze cos wymysli?

Serwis BMW. Nie ma rzeczy niemowliwych. Zaraszam - Ireland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos? Bo elektryk ma czas dopiero w styczniu a ja nie mam czasu i musze duzo innych rzeczy zrobic.

 

Wiesz, nie powiem nic nowego ale każdy z nas ma dużo rzeczy do roboty i nikt nie siedzi na forum 24h z nadzieją, że będzie mógł komuś pomóc - tak więc cierpliwości :!: . Swoją drogą zamiast domagać się pomocy tutaj sam mógłbyś w międzyczasie czegoś poszukać na ten temat.

 

Jak ktos ma schematy centralnego i umie czytac to moze cos wymysli?

 

Czytać chyba umiesz a schematów możesz poszukać samodzielnie, a nie czekać na gotowce :!: :!: Następnym razem powstrzymaj sie od takich tekstów.

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie powiem nic nowego ale każdy z nas ma dużo rzeczy do roboty i nikt nie siedzi na forum 24h z nadzieją, że będzie mógł komuś pomóc - tak więc cierpliwości . Swoją drogą zamiast domagać się pomocy tutaj sam mógłbyś w międzyczasie czegoś poszukać na ten temat.

Kolega marrio juz jest jakis czas na tym forum i raczej myśle ze szukał odpowiedzi na swoje pytanie :!:

 

Czytać chyba umiesz a schematów możesz poszukać samodzielnie, a nie czekać na gotowce Następnym razem powstrzymaj sie od takich tekstów.

Czytać potrafi napewno w końcu nie trafiłby na to forum :mad2: A wyrażnie zaznaczył ze schematów czytać nie potafi i szuka pomocy.

 

Moderator Martinez raz wyrzucił mój watek ale mam nadzieje ze drugi raz tego nie zrobi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak napisal ZIN. Rozebralem drzwi od kierowcy, pekl jakis metal kolo silownika ( sie zrobi, chyba ) no i nie udalo mi sie wykombinowac jak wyciagnac klamke, ciezko tam leb wsadzic.
Serwis BMW. Nie ma rzeczy niemowliwych. Zaraszam - Ireland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być uszkodzone , jeśli ta ruchoma blaszka w drzwiach niezatrzymuje się i nietrzyma drzwi ? Czyżby jakaś sprężynka ?A może coś przymarzło ? Teraz przednie drzwi mi się niezamykają a tylne nieotwierają , echhh
Jeśli nie idzie na siłe , trzeba użyć jeszcze większej siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.