Skocz do zawartości

Wypas w E32 750i oraz 750il


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak to jest z wyposażeniem w 750i oraz 750il. Czy od 1987 do 1993 wszystkie są wyposażone tak samo? Czy każda ma skóre w środku, klimatyzację automatyczną, elektrycznie sterowane wszystkie fotele, razem z zagłówkami? Czy wszystkie powinny mieć Webasto?

Od kiedy były airbagi dla kierowcy i pasażera?

Czy 750 zawsze miała szeroką nerkę? Co to za wersja shadow line?

Czy silniki w 750 przez cały okres produkcji są takie same? Żadnych, nawet drobnych, zmian?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się zdaje, ze co samochód to inne wyposażenie...

Niespotkałem jeszcze podobnie do mojej wyposażonej BMW 750 :shock:

Albo ma coś więcej albo coś brakuje... a to lusterko wsteczne się ściemnia, a to roleta alektryczna, a to zawieszenie NIVO ze sterowaniem (przyciski na konsoli) a to Webasto, czy radia (zwykłe lub ze wzmacniaczem, czy zmieniarką) - elektryczne fotele, podgrzewanie przód i tył, w wersj L rozkładany tył, dociąganie bagażnika, pamięć foteli... komputer większy (mniejszy)... poduszki... i nie wiem co jeszcze... :lol:

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie są wyposażone tak samo?

Czy 750 zawsze miała szeroką nerkę? Co to za wersja shadow line?

Czy silniki w 750 przez cały okres produkcji są takie same? Żadnych, nawet drobnych, zmian?

 

Dawniej BMW robiło każdy model prawie na zamówienie - szczegóły wyposażenia oczywiście.

750 miały szeroką nerkę w standardzie, ale można było zamówić z początku z wąską jeżeli ktoś nie chciał żeby inni wiedzieli, że ma 12 cyl.

Shadow line to wersja bez chromowanych listew (czarne matowe). Silnik starszy miał wlew oleju obok zbiornika płynu, nowszy z przodu silnika.

Najważniejsza zmiana w środku to modyfikacja konsoli środkowej w 92/93 roku.

Grzesiek740 - (kiedyś było jeszcze 735 i 750)

http://img136.imageshack.us/img136/3693/mojeauta034podpisgo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda deska po liftingu (zdjęcie na górze, natomiast przed zmianą nie było drewna pokrywającego np. popielniczkę w konsoli. Nie widzę nigdzie zdjęcia ale o ile się nie mylę to zmiana ta dotknęła wszystkich siódemek a nie tylko 750.;)[/url]
http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.