Skocz do zawartości

[e32,e34] Pompka cyrkulacji, każda to ma?


Michu-BMW Klub Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro coś takiego: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=33593545. Czy każda 5 i 7 to ma czy była to jakaś opcja? W którym miejscu to powinno być?

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pompke cyrkulacji cieczy chłodzącej. Oto opis: SPRZEDAM POMPKĘ CYRKULACYJNĄ OGRZEWANIA DO BMW E-34,E-32... JEST TO POMPKA, PRZEZ KTÓRĄ PRZEPŁYWA CIECZ CHŁODZĄCA, I TAK KIEDY JEST ZIMNO I WYŁĄCZYMY SILNIK ALE KLUCZYK ZOSTAWIMY NA ZAPŁONIE POMPKA TA WYMUSZA OBIEG CIECZY DZIĘKI CZEMU W KABINIE JEST CIEPŁO.... jeszcze raz link http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=33593545

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kazda to ma to nie wiem , ale ja takowa mam i jest zamocowana pod elektrozaworami od nagrzewnic w komorze silnika. Z tym wymuszaniem obiegu na postoju , to nie jest tak do konca , bo ona nie ma wydatku tak jak pompa wody i sluzy raczej do wymuszania obiegu na wolnych obrotach kiedy pompa wody wolno sie obraca i przy szybko pracujacej dmuchawie jest za wolna wymiana wody w nagrzewnicy , wiec ona wymusza szybszy obieg , zeby bylo cieplo.( w niektorych autach tak jest, ze na wolnych obrotach ogrzewanie wyraznie slabnie lub wrecz zanika )
Fiu , fiu - zaszczekał kot Filemon :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie tez na wolnych obrotach ogrzewanie prawie calkiem zanika.

 

nie wiem co moze byc.

 

na wysokich obrotach grzeje jak wsciekle.

 

pompa wody sprawna, termostat ok, auto sie nei przegrzewa, plyn w chlodnicy ok.

 

co to moze byc ze na wolnych obrotach nie ma grzania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.