Skocz do zawartości

Problem z ogrzewaniem lewej strony-od kierowcy.....


dominiko19

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ostatnio przyuważyłem że jak mam np.ustawione 22 stopnie obojętnie na obydwu stronach to po prawiej lepiej grzeje niz po lewej.Po lewej leci tylko letnie prawie zimne a po prawej cieplutkie takie jak przekręce tym pokretłem od temp.Co to może byc i jak to można naprawic???? Z góry dzieki za pomoc :)

Siniek ;)

Wynajem aut do ślubu.

http://www.jaguaremdoslubu.strefa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem zgniły jeden pin na wtyczce sterownika od ogrzewania

tak więc przyczyn może być masa

więc zaczynamy od elektrozaworów sprawdzamy czy działają i czy dochodzi do nich napięcie

jak sa ok to odpinamy wtyczkę od sterownika która sie mieści pod deska i sprawdzamy przejścia na wiązce

następnie wyciągamy panel od sterowania ogrzewaniem i nawiewami , sprawdzamy potencjometry, wszystkie trzy maja mieć takie same wskazania ,a następnie przejścia od potencjometrów do pinów

dalej zasilanie na silnikach od klap,jak to wszystko gra to zostaje tylko sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem zgniły jeden pin na wtyczce sterownika od ogrzewania

tak więc przyczyn może być masa

więc zaczynamy od elektrozaworów sprawdzamy czy działają i czy dochodzi do nich napięcie

jak sa ok to odpinamy wtyczkę od sterownika która sie mieści pod deska i sprawdzamy przejścia na wiązce

następnie wyciągamy panel od sterowania ogrzewaniem i nawiewami , sprawdzamy potencjometry, wszystkie trzy maja mieć takie same wskazania ,a następnie przejścia od potencjometrów do pinów

dalej zasilanie na silnikach od klap,jak to wszystko gra to zostaje tylko sterownik

 

:clap: dokladnie tak robia starzy wyjadacze od e32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.