Skocz do zawartości

kolektor ssący e38 4.0 95r. i paliwo w odmie


adamkasia76

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem,mam w niej gaz i chciałem wymienić odmę ale jak ją ściągnąłem to się okazało że mam cały kolektor spalony w środku, a teraz mam do was pytanie co jest tego przyczyną i czy jest to gaz ( mam sekwencje stag 300)czy coś innego,czy pasuje kolektor od 4.4 bo mam taki do kupienia, i najważniejsze jak odkręcałem odmę to są tam takie dwa małe wężyki z lewej i z prawej i z tego z lewej lała mi się benzyna czy jest to normalne? jeśli ktoś może pomóc to proszę o pomoc! Edytowane przez adamkasia76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego spalony w srodku ,?/, ale jest szczelny czy nieszczelny ,, czy tylko poprzypalany od srodka ??? czy widac tez cos na zewnatrz zniekształcenia ,,, bo jeli jest szczelny to nie ma sensu go wymieniac, benzyna nie powinna wylewac sie z zadnej z rurek z odmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z zewnątrz nic nie widać a w środku jest cały stopiony,a z tą odmą to też mi się tak wydaje że nic nie powinno lecieć a właśnie mi leci z lewego przewodu paliwo trochę to dziwne,no i odma też była stopiona od środka a z zewnątrz nic nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie nie dawno wymieniałem u siebie odme ale 728, ale w odmie był tylko olej maz -syf,i w wezykach to samo, napewno nie powinno byc tam paliwa, i dziwna rzecz ze w kolektorze od srodka sa przypalenia a tym bardziej w odmie ,moze wypowie sie ktos kto miał podobny przypadek ,,ale napewno takie cos nie powinno miec miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sam sie uporałem z tym problemem,uszkodzeniu uległ mi zaworek na listwie wtryskowej i z niego lało mi się paliwo wężykiem do kolektora i tam sie to zapalało dlatego takie zniszczenia tam miałem ale dziś już wszystko składam i zobacze efekt,myśle że będzie ok i wkońcu poczuje te 286 konia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.