Skocz do zawartości

E83 navi prfesjonal - pomocy


keddex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanów bmw. Wiem że temat był już maglowany wiele razy. Ale ja z tym problemem nie mogę sobie poradzić. Posiadam BMW X3 E83 z 2005r. 2,0 D 150 KM. Auto jest z francji zmieniłem soft na polski i mam mapy polskie zgrane na CD z 2005 r. Te mapy chodzą bez problemu, lecz są już wiekowe i pasuje już zaktualizować je do 2001. Próbuję ściągnąć najnowsze mapy i udaje mi się wszystko ściągnąć z kilku roczników i z kilku portali lecz po zgraniu na DVD /bo wielkość pliku/ nie chce śmigać w aucie. powtarzam próbowałem różne mapy, różne programy nagrywania, na różnych nagrywarkach i przy różnych prędkościach nagrywania, na najlepszych płytach i wyświetla się zawsze komunikat " Niewłaściwy CD/DVD w nawigacji Proszę włożyć odpowiedni CD/DVD " walczę z tym problemem od miesiąca :mad2: CO JEST !!!!!!!!! Skasowałem już chyba 10 płyt !!!!!!!

Może ktoś miał podobny przypadek . PROSZĘ o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz nawigację typu High (nie Profesional) !!!

Szukaj mapy High 2011.

 

W E83 mogą być 2 rodzaje nawigacji business i professional, ta druga używa map high.

Oczywiście to nie jest to samo co professional z idrive.

Ponadto, jeżeli czytnik odczytuje CD a nie dvd to problem może być z brudnym, bądź uszkodzonym laserem od DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.