Skocz do zawartości

E60 LCI po wymianie navi, totalny brak basow


Remaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Poszukałem troche na forum, ale nic nie znalazlem. Posiadam E60 lci. Zmontowalem sprzet navi sobie. Bylo zwykle radio M-ASK (bez navi) i wlozylem navi pro po lifcie . Nic nie zakodowalem i o dziwo wszystko smiga.Navi smiga, I-drive smiga. Radio i CD gra, ale...... tu jest problem. Wycielo mi jakby wszystkie niskie tony. Sluchasz teraz radia lub cd to jakby calkowicie basu nie bylo. Nie dosc ze juz wczesniej na tym sprzecie to fasolek mozna bylo tylko posluchac to teraz to juz Tico gra bardziej na wypasie. Czy to znaczy ze trzeba zakodowac radio ? Koncowki mocy radia sa chyba OK skoro gra. Druga rzecz ktorej nie kumam to bluetooth. Wczesniej dzialal pierwsza klasa ze starym radiem M-ASK. Teraz nie wczytuje mi ksiazki adresowej z tego samego phona.....

Ktos ma jakis pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Trzeba zmienić kod wyposazenia audio w NAVI bo auto miało inny typ . Jakby była z auta ze wzmacniaczem most 677 dźwięku wogole byś nie miał.

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.