Skocz do zawartości

[e60] AV w tunerze TV


inz.damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanko mam do posiadaczy tunerów TV, posiadam w aucie fabryczny hybrydowy tuner TV (Videomodul Hybrid FBas)- niestety MPEG2 i zastanawiam sie czy u Was pomimo tego że nic nie macie wpięte w ta kostke białą to wyświetla sie Wam opcja AV w iDrivie? jesli tak to gdzie?-trzeba wejść do oglądania TV i będzie tam jako jeden z kanałów? Bo u mnie nic nie ma. (mam odblokowaną telewizje - nie wiem czy to może mieć wpływ)

Myślałem że się pojawi jak podepnę coś pod wejście AV w tej białej kostce, ale pomimo podpięcia sygnalu video z zewnętrznego tunera dvb-t nic się takiego nie pojawiło.

 

Obraz telewizji analogowej z tunera samochodowego jedynie bardziej śnieżył i przebijał delikatnie obraz z tunera zewnętrznego dvb-t. Nie wiem czy też dobrze to podłączyłem, bo schemat który znajduje się na forum nie mówi w jakiej orientacji jest ta kostka pokazana (gdzie jest pin nr 1 a gdzie ostatni 18).

 

Jak mi się to uda to będzie recepta jak tanim kosztem (a nawet bardzo tanim), zrobić multimedialny odtwarzacz z cyfrową telewizją (do tego mp3, avi, mp4 z napisami z pendriva) w naszych e60-tkach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
I co kolego zmontowałeś coś w tym temacie?U mnie jest podobna sytuacja posiadam tuner hybrydę,ale wiadomo w PL only mpeg4.Zastanawiam się czy aby nie wymontować cały komplet i opchnąć np. na Ebay-u.A w nowe miejsce zamontować jakiś interfejs AV,a po nim to już poleci Tuner tv,camera back,itd.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.